Jak to u nás vypadá?Poznej nás

Jsme firma více než 220 nadšenců, kteří pomáhají lidem najít práci a firmám ty správné zaměstnance. Najdeš mezi námi obchodníky, vývojáře, produktové manažery, on-line marketéry, ITíky, účetní a spoustu dalších.

Už 18 let vyvíjíme a provozujeme nejznámější kariérní portály Jobs.cz a Prace.cz, které využívá více než milion registrovaných uživatelů. Firemní zákazníci využívají zejména on-line náborové služby Teamio a LMC G2.

Patříme sice pod finskou skupinu Alma Media, pořád ale máme dost autonomie a prostoru pro vlastní nápady a projekty.

Pokud nejsme na schůzkách u klientů nebo nepracujeme z domu, najdeš většinu z nás v Praze Holešovicích. Z kanceláří plných barev, kytek (a někdy psů a dětí) si užíváme výhled na celou Prahu. Naši moravští kolegové mají svoji malou základnu v Brně.

Po vstupu do našeho království tě uvítají usměvavé recepční, nabídneme ti fair trade kávu nebo čaj z vlastní čajovny, a možná i skvělý dort z naší mini cukrárny. Taky tě možná pozdravíme spíše srdečným ahoj než škrobeným dobrý den. Tykáme si, tak nám to občas ujede i směrem k návštěvám.

Přidáš se k nám?

Hodnoty a principy

Chceme dělat dobré věci dobře.

Je pro nás důležité nejen to, co děláme, ale i jakou cestou k cíli dojdeme. Věříme, že jen soulad mezi srdcem a rozumem může dát vzniknout dlouhodobě prospěšným produktům, službám a projektům.

Zažíváš stejně jako my radost v pracovním prostředí, kde se lidé vzájemně respektují, svobodně se rozhodují a věří si? Pak ti budou blízké hodnoty, které vyznáváme jako lidé a reprezentují i naše firemní hodnoty.

Pokud se navíc v práci rád soustředíš na to podstatné, sázíš na jednoduchá řešení a tvůrčí přístup, zapadneš mezi nás jedna dvě.

Respekt
Důvěra
Svoboda
Radost

V práci se navíc řídíme i následujícími principy:

Focus
Simplicity
Out of the box

108 důvodů

Proč nás to v LMC baví?

respekt k sobě navzájemvývoj produktůpráce mě bavímožnost ovlivňovatakčnostpozitivní myšleníseberealizaceenergiepružná pracovní dobaměníme problémy v příležitostimezilidské vztahykodexneformální oblečeníinovaceprofesionalitakolegové jsou i přátelédůvěravýjimečná firemní kulturahomeworkingekologievyšší smysloriginalitadobré platové ohodnocenísmíchúspěchprosperitaotevřenostnašimi produkty pomáháme lidemdobrá náladarozvojagilní vývojprofesionálovénadhledpřímé jednáníunikátní know-howtolerancevizionářstvívolnostrozjíždíme nové věcičajovníkpráce co má smysljasná vizespontánnostselský rozumfungující recepceodpovědnostpříjemná atmosfératechnologická excelencejsme jedničkajedinečná externí školeníslušnosttykánítvořivostmasážedobrý duchspolečně tvoříme strategiiprostor pro kreativitucílevědomostnové přístupy a postupypráce každého je důležitáco dávám, to dostávámusměvavá recepcefair-playdrivemožnost volbyzajímavé projektyfajn liditěším se do práceinterní školení a rozvojneformální prostředíloajalitafeng shuiden pro dobrý skuteksvobodarespekt k jinému názorudokážeme cokolivmyšlenky Libora Malého - zakladatele LMCzajímavá škála benefitůotevřený zaměstnavatelvýchodní filozofiekonat dobrolegracedopravní dostupnostperspektivahravostlídr na trhukvětinový servisférovostčajovnaspolečenská odpovědnostmezinárodní rozměrradostfilantropiedobrý týmmoderní řešeníjistotaskvělá partapracovní prostředíkaždý dokáže najít své místokolegialitavliv na změnyneustálá změnanáplň práceposun v osobním rozvojiodbornícitah na brankustabilitaskvělý šéf

Něco navíc

Obvykle společnosti mluví o benefitech. My o tom, jak nám tu spolu je. Je nás tu přes 200 a obvykle za rok:

Má každý z nás narozeniny…a jako dárek od nás dostane den placeného volna.
V naší čajovně vypijeme skoro 27 000 konviček čaje.
Sníme okolo 800 kousků dortů.
Spořádáme přes 30 000 kousků ovoce.
Strávíme přes 150 hodin na masážním lehátku.
Zkonzumujeme 360 kilo fairtrade kávy.
Strávíme dohromady okolo 900 dnů vlastním rozvojem, za který utratíme celé 4 miliony korun.
Dohromady strávíme takřka 2 000 dní prací z domova.
Vyčerpáme 2,5 milionu bodů, rozuměj korun, za benefity dle vlastního výběru.
Projíme přes 4 miliony ve stravenkách.
Spotřebujeme 40 litrů ekologického jaru a 180 litrů ekologického mýdla.
Naplníme a vysypeme přes 4,5 tisíce bedýnek tříděného odpadu.
Máme možnost strávit jeden den dobrovolnickou prací na účet LMC.
Se nám narodí mezi 10 a 15 dětmi.
Každý z nás prodovolenkuje 5 týdnů.
Potřebujeme 3 dny na vykurýrování, když nejsme zrovna ve formě.

Přidej se k nám