Chceš prodávat výjimečné produkty?Vítej mezi profesionály

Jsme jedničkou na českém on-line trhu práce. Spolupracujeme s většinou zaměstnavatelů nejen v Česku, ale třeba i ve Finsku. A bez ohledu na to, co v LMC děláme: sdílení úspěchů a know-how, týmová spolupráce a vzájemná inspirace ženou dopředu nás všechny. Jsme na sebe nároční, a proto se podílíme na budování silných značek předních zaměstnavatelů.

V portfoliu máme vynikající produkty a služby. Naše zákazníky vnímáme nejen přes názvy firem, ale hlavně přes konkrétní lidi. Baví nás se s nimi setkávat, zjišťovat, co potřebují a dodávat jim řešení, která šlapou a dávají smysl. Používáme moderní CRM a umíme plánovat. Všechny projekty zpětně vyhodnocujeme. Největší ocenění? Spokojení zákazníci.

Na koho u nás můžeš narazit?

Poznej osobnosti LMC, které stojí za našimi službami a přidej se k nám.

Anna Knotková

Head of HR Architects

Společně se svým týmem pomáhám našim klientům budovat jejich značku zaměstanavatele. Využíváme různé HR marketingové nástroje. Naše práce je neuvěřitelně rozmanitá, kreativní, každý den je jiný a přesto mají něco společného – skvělou partu lidí v LMC a spokojené klienty.

Bára Farkašová

Trade Marketing Manager

Moje pracovní krédo? Všechno by mělo šlapat zlehka a přirozeně – jako by to šlo samo od sebe. V LMC pomáhám budovat obchodní model. Je pro mne velkým potěšením pomáhat na svět systému, který je funkční, jednoduchý, vstřícný k zákazníkům a pochopitelný pro obchodníky.

Radek Vozábal

Retention & International Team Leader

Chci dělat telesales jinak, a proto se dlouhodobě snažím měnit vnímání call centra. Sázím na lidskost a spolupráci s ostatními odděleními. Kvalitní klientský servis? To u nás není jen klišé z příruček.

Jaroslava Bartáčková

Creative Specialist

Jsem ženským elementem našeho kreativního týmu. Starám se o dobrou náladu a něco k zakousnutí :) Společně s týmem vytváříme kariérní stránky pro firmy, kampaně, tiskové materiály, natáčíme a postprodukujeme videa... U nás nic není nemožné, a to mě právě baví.

První v Česku

Vývoj, design, marketing. Ke všemu máme co říct a nebojíme se toho!

Podívej se, o čem píšeme


Přidej se k nám

Poznej nás

Jsme firma více než 220 nadšenců, kteří pomáhají lidem najít práci a firmám ty správné zaměstnance. Najdeš mezi námi...

Poznej nás