Jak u nás děláme technologie?Vítej mezi profesionály

Technologie. Monitoring. Automatizace. Tři nejčastěji skloňované oblasti, o kterých se společně bavíme. Oblasti, ve kterých se chceme neustále zlepšovat i přesto, že v nich nejsme vůbec špatní. Jen víme, že vždy můžeme být ještě lepší.

Jako jedni z mála v ČR přecházíme s virtualizací na OpenStack. Pro automatizaci deploymentu začínáme používat Puppet. Vyvíjíme v jazycích PHP a JAVA. Na klientovi samozřejmě v JavaScriptu (mimochodem – jako jedni z prvních na světě jsme uspořádali meetup vývojářů v AngularJS). Stack našich technologií je ale výrazně bohatší. Prohlédni si volná místa na této stránce, rádi se s Tebou potkáme a třeba začneme i spolupracovat.

Na koho u nás můžeš narazit?

Poznej osobnosti LMC, které stojí za našimi službami a přidej se k nám.

Jiří Vomáčka

Head of SW Development

V LMC mám na starosti oddělení softwarového vývoje. Začínal jsem zde před lety jako projektový manažer, po čase jsem objevil kouzlo a sílu agilního přístupu, který všemožně podporuji. Mým cílem je plynulý, efektivní vývoj a spokojení vývojáři mající k dispozici veškerou podporu pro svou kvalitní práci.

Marek Gizela

Head of Architecture / R&D Manager

S mým týmem si hrajeme s daty a hledáme v nich informace, pomocí kterých se naše služby stávají čím dál více "smart". Statistika, machine learning, paralelní zpracování dat, to je náš denní chléb.

Marek na Twitteru

Ondřej Machulda

Application Developer & QA Engineer

Pracuji v LMC jako webový vývojář, kamarádím se s modrými slony a tučňáky. Mám rád, když jsou věci dobře udělané a fungují — proto se také zajímám o testování a QA obecně.

Ondřej na Twitteru

První v Česku

Vývoj, design, marketing. Ke všemu máme co říct a nebojíme se toho!

Podívej se, o čem píšeme


Přidej se k nám

Poznej nás

Jsme firma více než 220 nadšenců, kteří pomáhají lidem najít práci a firmám ty správné zaměstnance. Najdeš mezi námi...

Poznej nás