Zajímá tě UX, produkt a marketing?Vítej mezi profesionály

Produkt. UX. Marketing. Lidé, kteří se jeden bez druhého neobejdou. Společně vymýšlíme, jak mají naše služby fungovat a jak je dostat k našim zákazníkům a uživatelům. Společně zjišťujeme, co naši uživatelé potřebují, po čem touží. Společně vytváříme skvělé produkty.

Denně používáme nejmodernější nástroje pro optimalizaci, analytiku, vizualizace customer experience. Prostě se snažíme být vždy napřed. Navštěvujeme zahraniční konference, píšeme, diskutujeme.

Na koho u nás můžeš narazit?

Poznej osobnosti LMC, které stojí za našimi službami a přidej se k nám.

Jaroslav Černý

Head of Customer Experience

V LMC jsem začínal jako grafik a kodér a postupně se přesunul k marketingu a UX. Nyní se snažím propojit právě UX a marketing do jedné oblasti, aby místo obvyklých „bojů“ mezi těmito dvěma světy vznikl jeden bezvadně fungující celek.

Jarda na Twitteru

Adam Hazdra

Business Owner pro oblast flexibilnějších forem práce

Snažím se zjistit, jak bude vypadat budoucnost práce. Věřím, že budeme mít větší kontrolu nad tím, co, kdy a jak děláme a budeme lépe využívat svůj talent. Mapuju trendy, nové nápady, zkouším a testuju, co lidé potřebují. Mám zodpovědnost za rozvoj tržiště Easytask.cz.

Adam na Twitteru

Vladimír Kalinay

User research & Customer care

V LMC pracuji nejen se zpětnou vazbou z „výzkumné laboratoře“, ale i z „první linie“ — a tohle propojení je prostě super. Informace tak proudí správným směrem.

Vláďa na Twitteru

První v Česku

Vývoj, design, marketing. Ke všemu máme co říct a nebojíme se toho!

Podívej se, o čem píšeme


Přidej se k nám

Poznej nás

Jsme firma více než 220 nadšenců, kteří pomáhají lidem najít práci a firmám ty správné zaměstnance. Najdeš mezi námi...

Poznej nás