Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Easytask.cz, Seduo.cz, apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

UX designer pro Easytask.cz (Praha)

team

CX

Easytask.cz je dobře rozjeté tržiště mikroslužeb, které rozšiřuje porfolio našich produktů novým směrem. Nyní plánujeme jeho mezinárodní expanzi. Po stránce UX do toho ale potřebujeme ještě hodně hrábnout a to bude právě task pro tebe. Jestli bude easy, ponecháváme na tvém posouzení:-)

Budeš součástí ostříleného osmičlenného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek dalších hlav pro konzultaci tvých návrhů. Vývojářský tým a produkťák Easytasku budou v Ostravě, kde se s nimi cca jednou za 14 dní budeš potkávat.

Zaleží nám na tom, co a jak děláme…

Dopředu říkáme, že to tady není žádná flákačka. Chceme dělat UX jak nejlíp to jde a je fajn, že pro to máme v LMC super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu, naopak určitě přičichneš i k UX výzkumu - hodně pracujeme v terénu a analyzujeme data. Dáme ti svobodu a naši plnou důvěru pro uskutečnění všech dobrých návrhů, se kterými přijdeš.

…ale také na tom s kým to děláme

Potřebujeme ošlehaného UXáka/ačku se zkušenostmi s návrhem uživatelského prostředí velkých projektů, který se dokáže vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu. Čistý a jednoduchý design je tvojí mantrou, návrh responsivních webů samozřejmostí. Umíš pracovat s Google Analytics, Visual Website Optimizer nebo Axure.

Dokážeš pro svůj nápad nadchnout nejen sebe sama, ale i své kolegy. Kopeš za tým, ale přitom se za něj neschováváš. Nečekáš na zadání a umíš si dobře rozvrhnout práci.

Co dalšího tě bude těšit?

Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo. Zkušenosti budeš nabírat a vyměňovat na českých a zahraničních konferencích. O tvoji dobrou náladu se bude starat tým dobrých lidí kolem tebe (to je spíš potřeba zažít, než o tom psát:), ale také třeba čajovník Pavel, který ti bude v naší firemní čajovně vařit ty nejlepší čaje z celé Asie. Užij si týden dovolené navíc plus k tomu dalších 5 volných dní na cokoliv a narozeninový den. Posílíš svého kulturního i sportovního ducha díky tučnému kreditu v Cafeterii. V zimě i v létě můžeš vyrazit do našeho apartmánu v Alpách. Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance. Jinak dětem a psům jsou u nás dveře otevřené dokořán. No a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál…

Pozn.: Místo CV, klidně můžeš poslat tvůj profil na LinkedIn nebo zprávu na twitter Vládi Kalinaye, který s tebou bude řešit UX v LMC: @kalinay_v

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, individuální rozpočet na osobnostní růst, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Jakub Macura

Další volná místa