Idea maker (a taky tak trochu analytik) pro LMC

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Teamio.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Umíš tvořit příběhy, které prodávají? Super. Ale ještě mnohem víc potřebujeme, abys uměl/a navrhnout kompletní ekosystém kampaně. JAKÝ kanál, JAKOU formou a JAKOU myšlenku sdělit, aby to pomohlo splnit naše cíle PROČ tady jsme.

Klíčové pro nás je, abys dokázal/a doporučit vhodné komunikační kanály a formu, jak sdělení k lidem doručit. Abys uměl/a určit to správné sdělení, které může nejlépe fungovat. Pokud si navíc občas rád/a něco sám/a napíšeš, jsi pro nás ten nejideálnější člověk na světě:)

Co třeba budeš řešit?

Máme našim potenciálním zákazníkům dát leták, deštník nebo hodinky s vodotryskem, aby si chtěli koupit licence na Seduo.cz do firmy? Jak máme pomoci našim uživatelům na Prace.cz překonat strach ze změny práce, když teď je ten nejlepší čas si polepšit? Nebo jakou formou máme dostat k uživatelům naší aplikace Teamio produktové novinky, aby je uměli používat a byli díky nim více efektivní? Na takové otázky nám pomůžeš najít odpověď.

Konkrétně tedy

• Budeš součástí interní marketingové agentury.
• Budeš mít zodpovědnost za návrh ekosystému marketingových aktivit pro všechny naše značky. Stanovíš hlavní komunikační myšlenku/koncept/sdělení. Rozpracuješ svůj nápad do socialu, digitalu, mailingu, BTL, eventů atd. Briefuješ koncept kreativně-designerské části týmu pro jeho další rozpracování. Průběžně sleduješ běžící kampaň a vyhodnocuješ její úspěšnost.
• Budeš zodpovědný/á za jejich výsledky. Pokud navrhneš udělat milion letáků, které skončí v koši, nepochválíme tě. Pokud vytvoříme video za balík peněz, které uvidí půlka národa, budeme tě nosit na rukou.
• Budeš rozpracovávat do dalších kanálů ATL koncepty, které pro nás tvoří externí agentury.

Jedná o zástup za mateřskou, takže je to na dobu určitou (min. na 2 roky).

Jak si tě nepředstavujeme

• Rozhodně nenastavuješ PPC kampaně v Ads Manageru nebo Adwords, neděláš po večerech ve Photoshopu ani neděláš rozesílky v Mailchimpu.
• Nejsi rozlítaný kreativec, který hodí brainstorming a pocitově vybere nejlepší nápad.
• Nejsi sólista.

Jak si tě představujeme

• Oproti tomu jsi jako doma v Google Analytics a různých kvalitativních a kvantitativních průzkumech, kde vyhodnocuješ výkon tebou navržených aktivit. Umíš svoje nápady ověřit. Umíš "číst" v Google Analytics a používat ho k ověření svých nápadů.
• Dokážeš jeho potřebu přepsat do zadání a máš perfektní storytelling.
• Pracuješ v týmu (agentuře), proto musíš umět naslouchat.

Co ti u nás bude dělat radost?

• Dobrý pocit z tvé práce. Možná klišé, ale podle nás pořád důležitý.
• Super tým. Tohle je nejlepší poznat na vlastní kůži během dne na zkoušku.
• Týden dovolené navíc plus k tomu 5 dalších volných dní na cokoliv a narozeninový den.
• Velký prostor pro získávání nových zkušeností a pro tvoje další vzdělávání (konference apod.).
• V naší firemní čajovně ochutnáš ty nejlepší čaje z celé Asie. Co třeba Zlatý strom nebo Rudý hrom?
• Nebo dáš spíš přednost vynikající fair-trade kávě?
• Posílíš svého kulturního i sportovního ducha díky tučnému kreditu v Cafeterii.
• V zimě i v létě můžeš vyrazit do našeho apartmánu v Alpách.
• Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance.
• Jinak dětem i psům jsou u nás dveře otevřené dokořán.

Tak co? Jdeš do toho?

Místo CV nám klidně pošli jen link na tvůj profil na LinkedIn.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), čeština (pokročilá)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Dagmar Šimonová, Employee Guidance Partner

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Jaroslav Černý

Znáš reklamy Jobs.cz? Líbí se ti Seduo.cz nebo appka Práce za rohem? Jsem zodpovědný za UX a marketing všech našich služeb. Zkrátka, aby je lidi znali a měli je rádi :)

Dominik Zosincuk

Vedu skvělý tým expertů v interní marketingové agentuře, která řeší marketing pro všechny naše služby. A je to jízda od televizní reklamy, online reklamy až po tiskoviny.

Lukáš Hejč

Pracovat v týmu vtipných a kreativních lidí, dostávat výzvu za výzvou a těšit se po víkendu do kanceláře – to je přece práce snů.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

PHP Backend Developer/ka pro apku Práce za rohem

Pracezarohem.cz je mobilní aplikace v React Native, která má backend v PHP - právě ten by byl tvojí parketou. Je to dobře nastartovaná služba, která funguje na českém trhu už druhým rokem, navíc na začátku roku 2018 jsme vstoupili na polský trh. V týmu je 5 vývojářů, produkťák a UX designer. 4 hlav…

Java lead/architekt aplikace Teamio.com

Java hlava pomazaná. Prostě ta nejdůležitější osoba pro budoucí technologické směřování celé aplikace Teamio.com, která slouží pro přehlednou správu náboru už více než 15 000 firemních klientů. Architekt s byznysovým přesahem, ale pořád víc technický člověk, než čistě manažer. Sedí? Pokud ano, čti …

SYMPATICKÝ TELEFONNÍ PRODEJCE PRO JOBS.CZ A PRACE.CZ

Pokud vyznáváš princip, že v případě vztahů se zákazníky rozhoduje jejich kvalita a ne kvantita, pokračuj vesele dál ve čtení tohoto inzerátu. Budeš radit firmám, jak pomocí našich služeb najít ideálního nového zaměstnance. Pro firmy je to dnes kolikrát problém č. 1 a právě ty jim ho pomůžeš vyřeši…

React Native Developer/ka pro apku Práce za rohem

Pracezarohem.cz je mobilní aplikace v React Native, která má backend v PHP. Tvojí misí by byl její mobilní vývoj. Je to dobře nastartovaná služba, která funguje na českém trhu už druhým rokem, navíc na začátku roku 2018 jsme vstoupili na polský trh. V týmu je celkem 5 vývojářů, produkťák a UX desig…

Telefonní prodejce s bardzo fajnou polštinou (Praha)

Zapomeň na tisíce hodin volání ze Zlatých stránek podle tupých call scriptů a pojď zkusit, jak to funguje u nás. Náš byznys roste a ty můžeš být u toho :). Co přesně bude tvým úkolem? • Budeš pomocí telefonu a virtuálních meetingů oslovovat potenciální polské firemní klienty a seznamovat je s nabíd…

Sprzedawca telefoniczny ze świetnym językiem polskim (Praga)

Zapomnij o tysiącach godzin spędzonych na dzwonieniu pod numery z książki telefonicznej według bezsensownych call skryptów i wypróbuj, jak działa to u nas. Nasz biznes świetnie się rozwija, a Ty możesz w tym uczestniczyć :). Co dokładnie będzie Twoim zadaniem? • Za pośrednictwem telefonu, jak też s…

NEVYBRAL SIS? PŘIJĎ SE K NÁM PODÍVATA TŘEBA NĚCO VYMYSLÍME