Customer Success Specialist pro Teamio (náborová aplikace)

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Aplikace Teamio je pravou rukou personalistů pro zvládnutí celého náboru. Pomáhá jim vystavit inzerát na pracovních portálech či jejich firemních webech, najít dostatek uchazečů, pracovat s nimi a nakonec toho pravého i nabrat.

Našich klientů si opravdu vážíme – chceme je podporovat, inspirovat a přinášet jim další funkce, které ještě více zefektivní a zkvalitní nábor. Proto hledáme tebe - člověka, který bude zodpovědný za to, že budou spokojení a že se jim s naší aplikací bude pracovat dobře.

Co bude tvým úkolem?

Budeš tak trochu supporťákem, produkťákem a markeťákem zároveň, to vše s byznysovým přesahem:) Trochu divoká představa, takže konkrétně:

• Budeš naloďovat uživatele od první registrace do Teamia, přes zadání inzerátu, zpracování uchazečů až po úspěšný nástup.
• Budeš provázet zákazníky trialem placené verze a dohlédneš na to, že jím úspěšně projdou. Nasměruješ je pak do placených verzí tím, že jim ukážeš jejich výhody a naučíš je smysluplně používat.
• Zajistíš, že budeme mít přehledně na jednom místě veškerý feedback od zákazníků, ať už jde o supportní požadavky nebo návrhy na rozvoj produktu.
• Budeš průběžně vyhodnocovat nastavený onboarding a práci uživatelů s naším produktem a tím včas odhalíš, že je tu nový uživatel, který potřebuje pomoct.
• Budeš spravovat nástroje online podpory jako jsou např. Intercom/ Inline Manual/ Zendesk/ Wootric atd.
• Měřit a vyhodnocovat spokojenost a loajalitu zákazníků.

Sedmero pravého Customer Success Specialisty

Je jedno, jestli jsi produkťák nebo markeťák, kterého to táhne tímhle směrem, nebo jestli máš zkušenost z technického supportu a cítíš, že na to máš náturu.
• Online aplikace jsou tvůj denní chleba a máš vášeň pro technologie. Umíš používat Google Analytics, víš, co je NPS a už jsi někdy narazil na Intercom.
• Baví tě pomáhat. Chceš každému uživateli zajistit maximální zážitek i užitek.
• Umíš to dobře s lidmi. Máš přirozený komunikační a přesvědčovací talent.
• Jsi proaktivní, dokážeš si poradit v jakékoliv situaci a věci dotahuješ do konce. Prostě jsi „táhlo“.
• Umíš podpořit byznys – ať už dobře prezentovanými daty nebo “jen” úsměvem. Dobrý pocit klienta vede k dobrým výsledkům.
• Jdeš k podstatě problému, dokážeš vnímat detaily i celkové souvislosti.
• Máš zájem o technologie, IT a práci jako takovou:)
• Diskutovat o problémech v angličtině s kolegy v Polsku je pro tebe hračka. Ale i ve spisovné češtině (slovem i písmem) se cítíš jako ryba ve vodě.

Pokud máš zkušenost se supportem SaaS řešení nebo s B2B klientelou, budiž to pro tebe výhodou.

A co tebe bude dělat štastným/ou?

• Skvělý pocit z dobře odvedené práce.
• Příležitost věci měnit, vytvářet a díky tomu získat další zkušenosti.
• Celkově velice přátelská firemní atmosféra, kde každý může být sám sebou.
• Týden dovolené navíc plus k tomu 3 další volné dny na cokoliv, 1 pátek měsíčně a narozeninový den.
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné fair-trade kávě?
• Tučný kredit v poukázkách na benefity
• Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj worklife balance

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojďme se setkat třeba nad šálkem čaje z naší firemní čajovny.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Dagmar Šimonová, Employee Guidance Manager

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Dominik Zosincuk

Vedu skvělý tým expertů v interní marketingové agentuře, která řeší marketing pro všechny naše služby. A je to jízda od televizní reklamy, online reklamy až po tiskoviny.

Leoš Černý

S kolegy rozvíjíme Teamio a Jobote – online aplikace, díky kterým si firmy dokážou najít a vybrat dobré lidi. Pomáháme nejen v Česku, ale i ve Finsku a nově i v Polsku.

Robert Plemátl

Neustále hledám nové způsoby, jak z návštěvníků našich služeb udělat spokojené zaměstnance našich klientů.

JEŠTĚ JSME TĚ NEPŘESVĚDČILI? KOUKNI,
JAK TO U NÁS CHODÍ.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

Tvoje první příležitost v obchodu pro Jobs.cz a Prace.cz

Kde se vidíte za deset let? Tak přesně na tohle na pohovoru odpovídat vážně nechceš, zvlášť když je to pohovor na tvoji první pořádnou práci. Jasně, moment, jenom si vytáhnu svoji věšteckou kouli... Každý musí někde začít a za deset let se toho může stát hodně. Tvým prvním velkým úkolem bude prodáv…

Zkušení telefonní prodejci, dejte vale callcentrákům!

Člověk není jenom číslo a není tady od toho, aby generoval jenom čísla. To je ve zkratce filozofie našeho tak akorát velkého telesales týmu. Jde nám o kvalitu vztahu se zákazníkem, ne o kvantitu. Pokud tě nebaví donekonečna opakovat call scripty a dáváš přednost selskému rozumu a normální lidské ko…

PHP/JS Developer/ka v týmu Seduo.cz

Seduo patří k našim novějším, a velmi slibným aplikacím, která má backend v PHP/Symfony a část front-endu v ReactJS. Pracoval bys v jednom ze dvou týmů, které se o Seduo starají, spolu s UXákem, Produkťačkou a Delivery managerem, kteří se na tebe už teď těší. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důra…

React Native/Full-stack developer pro mobilní appku

Pracezarohem.cz je mobilní aplikace v React Native, která má backend v PHP / Symfony. Je to dobře nastartovaná služba, která funguje na českém trhu už čtvrtým rokem, navíc na začátku roku 2018 jsme vstoupili i na polský trh. O produkt se statá pětičlenný vývojářský tým a úzce spolupracuje s týmem p…

Marketing manager for Praca za rogiem.pl

We are LMC, the no. 1 company in the recruitment market in Czech republic - you probably know our services like Jobs.cz, Praca za rogiem, Teamio, Seduo.cz, Atmoskop or many more. To deliver so many products and services we love our job and work with silicon-valley like high-performing agile culture…

PHP Developer/ka v týmu Jobs.cz

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb , která má backend v PHP - právě ten by byl tvojí parketou. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťačkou a Delivery managerem, kteří se na tebe už teď těší. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na vzdělávání - děláme …

Delivery Manager neboli Agile Master

Metodika agilního vývoje se ze své podstaty neustále agilně mění. A my chceme být stále na špici agilního vývoje. Máme s ním devítiletou zkušenost (nutno říci, že velice dobrou:), ale pořád je co zlepšovat, proto potřebujeme právě tebe, nejagilnějšího z nejagilnějších, abys nás posunul ještě dál. V…