UX DESIGNÉR/KA, CO NECHCE JEN POSOUVAT ČTVEREČKY

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Že UX je o něčem trochu víc, než o hraní s pixely? No tak to máš naprostou pravdu a my se pod to s tebou rádi podepíšeme! Hledáme někoho přesně s touhle filosofií, kdo by si vzal na starost jeden z našich stěžejních produktů - Teamio.com.

Teamio je responsivní webová aplikace, určitě nejkomplexnější a nejsložitější z našich produktů. Slouží jako nástroj pro správu náborového procesu, který pomáhá firmám nalézt ty správné zaměstnance. Kdo chce inzerovat na Jobs.cz nebo Prace.cz, musí do Teamia :-)

Dnes už Teamio pomáhá více jak 62 000 uživatelům z více jak 20 000 firem a tří států (CZ, SK & PL) a ty jim práci v Teamiu můžeš ještě zdokonalit! Spektrum uživatelů sahá od živnostníka s jedním zaměstnancem až po HR manažera z nadnárodní firmy s 5000+ zaměstnanci.

Co teď mimo jiné plánujeme a čeho by ses mohl/a účastnit?

• Vylepšování statistik náborů (sbírání feedbacku, analýza používání, GA/Hotjar, návrhy na zlepšení).
• Řešení pro samoobsluhu firemních kariérních stránek přímo z Teamia (nastavení, wysiwig editory atd.).
• Rozvíjení služby pro interní doporučování zaměstnanců ve firmách.
• Hledání nových možných směrů rozvoje Teamia.

Proč do toho jít?

• Budeš součástí ostříleného přátelského 14členného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek hlav pro inspiraci a konzultaci návrhů.
• Pokud chceš vyzkoušet něco nového, máš naši plnou podporu.
• Budeš mít možnost vidět se s uživateli tak často, jak budeš potřebovat, ať už v terénu nebo u nás, s full servisem a odbornou podporou našeho skvělého user research oddělení.
• Budeš mít možnost účastnit se zajímavých zahraničních i tuzemských konferencí a workshopů.
• Můžeš se bavit na týmových výjezdech pracovních i nepracovních.

Záleží nám na tom, co a jak děláme…

Chceme dělat UX, jak nejlíp to jde, a je fajn, že pro to máme v LMC super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu, naopak nezbytnou součástí našich designových procesů je uživatelský výzkum - rádi pracujeme v terénu a analyzujeme data. Produktový vývoj jedeme podle dual track agile metodiky. A umíme to opravdu dobře :-)

…ale také na tom, s kým to děláme.

Potřebujeme zkušeného UX designera/ku, který/á se dokáže vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu. Čistý a jednoduchý design je tvojí mantrou, stejně tak hezký a srozumitelný text. Nebojíš se lehčí analytiky (na odbornější věci máme specialistu). Umíš pracovat např. s Figmou, Axure, Google Analytics nebo Google Optimize. Dokážeš pro svůj nápad nadchnout nejen sám/sama sebe, ale i své kolegy. Nečekáš na zadání a umíš si dobře rozvrhnout práci.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojďme se setkat třeba nad šálkem čaje z naší firemní čajovny. Kafe pijeme taky :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Dagmar Šimonová, Employee Guidance Manager

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

Product Manager pro Seduo

Tohle je příležitost pro člověka, kterého baví věci měnit. Bořit zajeté pořádky a stereotypy trhu. Operujeme 5 let na trhu online vzdělávání a Seduo je naše vlajková loď. Obsluhuje stovky firem, desítky tisíc firemních uživatelů, generuje desítky milionů korun a rapidně roste nejen v ČR. Aby toho n…

Key Account Manager čili všech HRistů KAMarád

Co bude tvým posláním • Posledních několik let bylo nejúspěšnějších v historii LMC a naše cíle na další roky jsou neméně ambiciózní. • Zároveň připravujeme inovativní produkty, které dále posunou trh práce zase o úroveň výše. • Proto potřebujeme tvoji pomoc v segmentu našich největších klientů. • T…

Marketing & Brand Master pro Jobs.cz

Svět marketingu a budování značek je jedno velké rodeo. Však to znáš, už jsi pár takových zažil/a. A co víc, ono tě to ještě bavilo! To je dobře, nás to totiž baví taky, a proto si budeme rozumět. :) Jobs.cz je značka zhruba tak hluboko zarytá v českých myslích jako je slovo „pivo“, takže nemusíme …

PHP Developer/ka v týmu Jobs.cz

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb , která má backend v PHP - právě ten by byl tvojí parketou. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťačkou a Delivery managerem, kteří se na tebe už teď těší. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na vzdělávání - děláme …