Product Manager pro Seduo

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Tohle je příležitost pro člověka, kterého baví věci měnit. Bořit zajeté pořádky a stereotypy trhu. Operujeme 5 let na trhu online vzdělávání a Seduo je naše vlajková loď. Obsluhuje stovky firem, desítky tisíc firemních uživatelů, generuje desítky milionů korun a rapidně roste. Aby toho nebylo málo, tak koncem roku startujeme Seduo v zahraničí. Tvým úkolem bude tento růst udržet a najít další nové příležitosti pro naše zákazníky.

Co přesně budeš dělat?

 • Naslouchat klientům, zjištovat jejich potřeby a očekávání, aby Seduo bylo ještě víc úspěšnější produkt.
 • Budeš "ředitel" svého backlogu a spolu se svým produktovým týmem budeš dávat směr novinkám v Seduo.
 •  Neboj nebudeš na to sám. Taky od tebe nečekáme, že umíš úplně všechno, takže budeš mít po ruce Kubu „UXáka“, Davida „BI specialistu“, Janču „markeťáčku“, Máru „contenťáka“ i Honzu svého Business Ownera.
 • Čeká tady toho na tebe mnohem víc, ale to si řekneme osobně. Nudit se rozhodně nebudeš ;-)

Jak v LMC děláme produkty?

 • Vyznáváme agilní přístup – snažíme se co nejrychleji dostat na trh minimální možný produkt, učit se z jeho výsledků a dále změny rozvíjet nebo zahodit. A znova a znova a znova ;-)
 • Při vývoji produktů využíváme agilní metodiky (Kanban, Scrum), změny umím vyreleasovat každý den.
 • Všechny naše týmy v LMC fungují agilně. Praktikujeme Radical Focus, OKR a Dual track agile. Sledujeme, zkoušíme a zavádíme inovace do řízení produktů. Inovujeme pořád!

Jak si tě představujeme?

 • Máš bohaté zkušenosti s vývojem online produktů v roli produkťáka nebo obdobné roli? Je nám jedno, zda jsi je získal ve start-upu, korporátu nebo po večerech doma. Předveď nám, co máš za sebou. Pochlub se!
 • Nebojíš se odpovědnosti. Bereš jí rád na sebe, umíš si představit že časem zvládneš i víc než jen produktový tým?
 • Angličtina pro tebe není problém. Budeš jednat s partnery v zahraničí, prezentovat Seduo kolegům z jiných zemích, jezdit na konference po Evropě ….budeš ji opravdu potřebovat.
 • Umíš zjistit potřeby zákazníků, uživatelů, vyslechnout názor expertů a pak definovat dlouhodobou produktovou strategii?
 • Jsi lídr, který umí najít řešení i ve složité situaci a nakoupit pro svoji myšlenku kolegy v týmu?
 • Umíš pracovat s čísly a rozhodování na základě dat ti není cizí. Dat máme opravdu hodně. ;-)
 • Umíš odlišit podstatné věci od nepodstatných?
 • Máš "drive" a věříš v lean přístup?
 • A hlavně máš představu, jak by mělo vypadat “online vzdělávání“ 21. století?

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

 • Dobrý pocit ze své práce a vzrušení z toho, jak měníš trh vzdělávání.
 • Šance potkat se s TOP lektory a experty, které na Seduo máme a budeme mít.
 • Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne :-)
 • Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné kávě?
 • Tučný kredit v Cafeterii a na Stravenkové kartě.
 • Rozšířený Home office takže si můžeš vyladit svůj worklife balance.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Dagmar Šimonová, Employee Guidance Manager

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Jan Nehasil

Ve dne v noci přemýšlím, proč se lidé moc nechtějí učit, a jak to udělat, aby chtěli :) Aby je to bavilo. Věříme, že online forma je cesta, proto na ní teď pracujeme.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

Marketing & Brand Master pro Jobs.cz

Svět marketingu a budování značek je jedno velké rodeo. Však to znáš, už jsi pár takových zažil/a. A co víc, ono tě to ještě bavilo! To je dobře, nás to totiž baví taky, a proto si budeme rozumět. :) Jobs.cz je značka zhruba tak hluboko zarytá v českých myslích jako je slovo „pivo“, takže nemusíme …

PHP/JS Developer/ka v týmu Seduo.cz

Seduo patří k našim novějším, a velmi slibným aplikacím, která má backend v PHP/Symfony a část front-endu v React. Pracoval bys v jednom ze dvou týmů, které se o Seduo starají, spolu s UXákem, Produkťačkou a Delivery managerem, kteří se na tebe už teď těší. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz …

Zkušení telefonní prodejci, dejte vale callscriptům!

Člověk není jenom číslo a není tady od toho, aby generoval jenom čísla. To je ve zkratce filozofie našeho tak akorát velkého telesales týmu. Jde nám o kvalitu vztahu se zákazníkem, ne o kvantitu. Pokud tě nebaví donekonečna opakovat call scripty a dáváš přednost selskému rozumu a normální lidské ko…

PHP Developer/ka pro tým Jobs.cz - ComPres

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťákem a Delivery managerkou, kteří se na tebe už teď těší. Děláme na části prezentace firem a v ComPres teamu bušíme kód v PHP a Reactu. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na v…

Full-Stack Admin (Windows) – kliďas, který má rád lidi

Co už si to ty lidi nevymyslí, že? Full-Stack Admin. Ale ono to tak u nás opravdu je a funguje. Jako náš admin budeš mít na starost všechno, co se jen vejde do sousloví ‟interní systémy‟. Budeš windows guru, server master a WiFi expert. Ale hlavně....hlavně budeš kliďas, který má rád lidi. :) Co př…

I prodej po telefonu může být zábava. Přijď to zkusit :-)

Pokud vyznáváš princip, že v případě vztahů se zákazníky rozhoduje jejich kvalita a ne kvantita, pokračuj vesele dál ve čtení tohoto inzerátu. Budeš radit firmám, jak pomocí našich služeb najít ideálního nového zaměstnance. Pro firmy je to dnes kolikrát problém č. 1 a právě ty jim ho pomůžeš vyřeši…