Product Manager pro Seduo.cz

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Baví tě měnit svět? Bořit zajeté pořádky a stereotypy? Nás taky. Už pět let se snažíme změnit vzdělávání ve firmách a dospělých. Vybudovali jsme zcela novou a na českém trhu super úspěšnou službu Seduo.cz. Stovky firem, statisice uživatelů všichni studují online.

Generujeme tržby v desítkách milónů korun a rychle rosteme. Už jsme i v zahraničí. Zajímá tě to? Troufneš si na to? Tvým úkolem bude tento trend udržet a najít další nové příležitosti růstu.

Co budu jako "produkťák" dělat?

 • Se svým týmem budeš rozvíjet Seduo dál. Starat se o to, aby vše šlapalo, jak má.
 • Bez klientů to nejde, takže budeš zjišťovat jejich potřeby a očekávání, aby Seduo bylo ještě víc úspěšnější produkt.
 • Budeš "šéfovat" svému backlogu. Budeš zkoumat a vymýšlet. Budeš prioritizovat, budeš komunikovat s obchodníky, zákazníky, budeš "pan nebo paní Seduo".
 •  Neboj nebudeš na to sám. Parťáky ti budou vývojáři, UX Kuba, datovej David, marketingová Janča, obsahovej Mára a o byznys starající se Honza.
 • Čeká tady toho na tebe víc, ale to si řekneme osobně.

Nudit se rozhodně nebudeš ;-)

Jak ty produkty v LMC děláme?

 • "Jedeme agilně" – snažíme se dostat "ven", co nejrychleji minimální produkt nebo úpravu a učíme se z dat, výsledků, zpětné vazby a znova a znova.
 • Využíváme agilní metodiky (Kanban, Scrum). Ale hlavně se u toho snažíme myslet, nekopírovat příručky a učebnice. Hodně dbáme na komunikaci uvnitř týmu.
 • Když na to přijde umíme releasovat každý den.
 • Praktikujeme Radical Focus, OKR a dual track agile. Sledujeme, zkoušíme a zavádíme inovace i do řízení produktů.
 • Týmům dáváme silnou autonomii. Věříme v to, že svobodu nám vrátí prostřednictvím odpovědnosti.

Kdo tedy jsi?

Tahle role není moc pro obchodníky, marketéry, asistenty, auditory, lektory a učitele. Je pro ty, co už vědí, co znamená vytvořit Internetovou službu. Takže jestli máš zkušenosti s řízením vývoje online produktů v roli produkťáka nebo obdobné roli, tak si náš člověk. Klidně to může být vlastní projekt. Neboj se a pochlub se!

Krom toho

 • Máš představu, jak by mělo vypadat “online vzdělávání“ 21. století.
 • Nebojíš se odpovědnosti. Bereš jí na sebe.
 • Nesnášíš micro-management? Super, my taky ne. Ale jde to jen tehdy, pokud umíš splnit závazky.
 • Angličtina pro tebe není problém. Nemusíš být rodilý mluvčí, ale budeš ji opravdu potřebovat.
 • Umíš si vyslechnout potřeby zákazníků, uživatelů.
 • Umíš vyjádřit názor a třeba přispět k dlouhodobé produktové strategii.
 • Jsi "lídr" a máš "drajv". Svým chováním inspiruješ kolegy v týmu.
 • Hledáš řešení i ve složité situaci. Nevzdáváš to.
 • Baví tě pracovat s čísly. Dat máme opravdu hodně a používáme je. Vyznáváme heslo Data over opinion.

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

 • Vzrušení z toho, jak měníš trh vzdělávání u nás i jinde v Evropě.
 • Dobrý pocit z výsledků své práce. Je na co si "sáhnout".
 • Seduo roste, ty můžeš růst s ním. Vznikají nám nové týmy a nové příležitosti. Umíš si představit, že časem zvládneš i víc než jen produktový tým?
 • Můžeš se potkat s TOP lektory a experty, které na Seduo máme a budeme mít.
 • Občas musíš nabrat síly. Týden dovolené navíc se bude hodit. K tomu ti dáme pět volných dní na cokoliv, jeden den na dobrovolnictví a jeden den na tvoje narozeniny. To už je více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne :-)
 • Až se Covid přežene, tak zas otevřeme čajovnu. Máme nejlepší čaje z celé Asie. Nebo raději dáváš přednost výborné kávě?
 • Tučný kredit v Cafeterii a na Stravenkové kartě.
 • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
 • Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové, s kterými budeš vytvářet Seduo.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Dagmar Šimonová, Employee Guidance Manager LMC

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Jan Nehasil

Ve dne v noci přemýšlím, proč se lidé moc nechtějí učit, a jak to udělat, aby chtěli :) Aby je to bavilo. Věříme, že online forma je cesta, proto na ní teď pracujeme.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

Scrum Master 2.0 (náhrada za MD/RD)

“Hlavně ať je to agilní!” Dnes velmi oblíbená věta a populární buzzword, který hlásá bezpočet koučů, mentorů, lektorů, reformátorů nebo dokonce i transformátorů, ale málokdo z nich tomu opravdu rozumí. Ani u nás jsme nesnědli všechnu moudrost světa, takže se k agilnímu vývoji snažíme přistupovat s …

Delivery Manager neboli Agilní Pragmatik (náhrada za MD/RD)

“Hlavně ať je to agilní!” Dnes velmi oblíbená věta a populární buzzword, který hlásá bezpočet koučů, mentorů, lektorů, reformátorů nebo dokonce i transformátorů, ale málokdo z nich tomu opravdu rozumí. Ani u nás jsme nesnědli všechnu moudrost světa, takže se k agilnímu vývoji snažíme přistupovat s …

Frontend Guru s přesahem do Backendu pro Seduo.cz

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjely dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. No a právě do tohohle nově vznik…

Python R&D Developer/ka

Jsme R&D tým, a přestože v LMC patříme k mladším oddělením, pomáháme každý den milionům uživatelů najít rychleji práci, kterou budou mít rádi (i mnoho dalšího) v ČR i napříč Evropou. A nejen to. Na naše služby spoléhá stále rostoucí počet produktů nejen z LMC, ale i od dalších členů skupiny Alma Me…

PHP/JS Developer/ka v týmu Seduo.cz - mezinárodní platforma

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjely dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. Tu dnes využívá naše mateřská fi…

PHP/JS Developer/ka pro tým Jobs.cz - ComPres

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťákem a Delivery managerkou, kteří se na tebe už teď těší. Děláme na části prezentace firem a v ComPres teamu bušíme kód v PHP a Reactu. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na v…