Product Manager pro Seduo

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Tohle je příležitost pro člověka, kterého baví věci měnit. Bořit zajeté pořádky a stereotypy trhu. Operujeme 5 let na trhu online vzdělávání a Seduo je naše vlajková loď. Obsluhuje stovky firem, desítky tisíc firemních uživatelů, generuje desítky milionů korun a rapidně roste. Aby toho nebylo málo, tak koncem roku startujeme Seduo v zahraničí. Tvým úkolem bude tento růst udržet a najít další nové příležitosti pro naše zákazníky.

Co přesně budeš dělat?

 • Naslouchat klientům, zjištovat jejich potřeby a očekávání, aby Seduo bylo ještě víc úspěšnější produkt.
 • Budeš "ředitel" svého backlogu a spolu se svým produktovým týmem budeš dávat směr novinkám v Seduo.
 •  Neboj nebudeš na to sám. Taky od tebe nečekáme, že umíš úplně všechno, takže budeš mít po ruce Kubu „UXáka“, Davida „BI specialistu“, Janču „markeťáčku“, Máru „contenťáka“ i Honzu svého Business Ownera.
 • Čeká tady toho na tebe mnohem víc, ale to si řekneme osobně. Nudit se rozhodně nebudeš ;-)

Jak v LMC děláme produkty?

 • Vyznáváme agilní přístup – snažíme se co nejrychleji dostat na trh minimální možný produkt, učit se z jeho výsledků a dále změny rozvíjet nebo zahodit. A znova a znova a znova ;-)
 • Při vývoji produktů využíváme agilní metodiky (Kanban, Scrum), změny umím vyreleasovat každý den.
 • Všechny naše týmy v LMC fungují agilně. Praktikujeme Radical Focus, OKR a Dual track agile. Sledujeme, zkoušíme a zavádíme inovace do řízení produktů. Inovujeme pořád!

Jak si tě představujeme?

 • Máš bohaté zkušenosti s vývojem online produktů v roli produkťáka nebo obdobné roli? Je nám jedno, zda jsi je získal ve start-upu, korporátu nebo po večerech doma. Předveď nám, co máš za sebou. Pochlub se!
 • Nebojíš se odpovědnosti. Bereš jí rád na sebe, umíš si představit že časem zvládneš i víc než jen produktový tým?
 • Angličtina pro tebe není problém. Budeš jednat s partnery v zahraničí, prezentovat Seduo kolegům z jiných zemích, jezdit na konference po Evropě ….budeš ji opravdu potřebovat.
 • Umíš zjistit potřeby zákazníků, uživatelů, vyslechnout názor expertů a pak definovat dlouhodobou produktovou strategii?
 • Jsi lídr, který umí najít řešení i ve složité situaci a nakoupit pro svoji myšlenku kolegy v týmu?
 • Umíš pracovat s čísly a rozhodování na základě dat ti není cizí. Dat máme opravdu hodně. ;-)
 • Umíš odlišit podstatné věci od nepodstatných?
 • Máš "drive" a věříš v lean přístup?
 • A hlavně máš představu, jak by mělo vypadat “online vzdělávání“ 21. století?

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

 •  Dobrý tým lidí kolem tebe.
 • Dobrý pocit ze své práce a vzrušení z toho, jak měníš trh vzdělávání.
 •  Velký prostor pro získávání nových zkušeností
 • Zkušenosti získané na českých a zahraničních konferencích.
 • Šance potkat se s TOP lektory a experty, které na Seduo máme a budeme mít.
 •  Firemní čajovna, kde ochutnáš ty nejlepší čaje z celé Asie, nebo vynikající fair-trade káva.
 • Tučný kredit v Cafeterii na kulturu, sport, cokoli tě napadne.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Dagmar Šimonová, Employee Guidance Manager

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Jan Nehasil

Ve dne v noci přemýšlím, proč se lidé moc nechtějí učit, a jak to udělat, aby chtěli :) Aby je to bavilo. Věříme, že online forma je cesta, proto na ní teď pracujeme.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

Zkušení telefonní prodejci, dejte vale callscriptům!

Člověk není jenom číslo a není tady od toho, aby generoval jenom čísla. To je ve zkratce filozofie našeho tak akorát velkého telesales týmu. Jde nám o kvalitu vztahu se zákazníkem, ne o kvantitu. Pokud tě nebaví donekonečna opakovat call scripty a dáváš přednost selskému rozumu a normální lidské ko…

PHP Developer/ka pro tým Jobs.cz - ComPres

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťákem a Delivery managerkou, kteří se na tebe už teď těší. Děláme na části prezentace firem a v ComPres teamu bušíme kód v PHP a Reactu. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na v…

Full-Stack Admin (Windows) – kliďas, který má rád lidi

Co už si to ty lidi nevymyslí, že? Full-Stack Admin. Ale ono to tak u nás opravdu je a funguje. Jako náš admin budeš mít na starost všechno, co se jen vejde do sousloví ‟interní systémy‟. Budeš windows guru, server master a WiFi expert. Ale hlavně....hlavně budeš kliďas, který má rád lidi. :) Co př…

I prodej po telefonu může být zábava. Přijď to zkusit :-)

Pokud vyznáváš princip, že v případě vztahů se zákazníky rozhoduje jejich kvalita a ne kvantita, pokračuj vesele dál ve čtení tohoto inzerátu. Budeš radit firmám, jak pomocí našich služeb najít ideálního nového zaměstnance. Pro firmy je to dnes kolikrát problém č. 1 a právě ty jim ho pomůžeš vyřeši…