Full-Stack Admin (Windows) – kliďas, který má rád lidi

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Co už si to ty lidi nevymyslí, že? Full-Stack Admin. Ale ono to tak u nás opravdu je a funguje. Jako náš admin budeš mít na starost všechno, co se jen vejde do sousloví "interní systémy". Budeš windows guru, server master a WiFi expert. Ale hlavně....hlavně budeš kliďas, který má rád lidi. :)

Co přesně budeš dělat?

• Tvoje působení v LMC bude mít jednoznačně blahodárný účinek. Jak pro tebe, tak i pro nás.

• Budeš mít pod palcem správu a support všeho kolem našich interních systémů. To znamená od uživatelských notebooků, přes video-konference, windows servery, WiFi … až po přidělování práv.

• Určitě se u nás potkáš s AD, DNS, DHCP, VPN, PowerShell, Linux, Cisco, s uživatelským i serverovým HW / SW, Ofiice365, MS Teams, vzdálenou správou uživatelských zařízení a mnoho dalšího..

• Neboj, nebudeš na to sám, v teamu se každý stará o nějakou část technologií a střídáme si support uživatelů.

• Počítáme s tím, že nemůžeš umět všechno výše uvedené, důležité je mít chuť se učit, umět se učit sám (googlit, ptát se) a být nadšený.

• Nepotkáš u nás škatulky s jasně definovanou pracovní náplní, namísto toho vyznáváme samostatnost a ochotu vrhat se na věci, které se ti nezdají / potřebují zlepšit - ideálně zautomatizovat.

V čem tě to posune dál?

Nejenže budeš mít spoustu prostoru vymýšlet různé automatizace, taky tě čeká zástup systémů, na kterých se můžeš vyřádit a vdechnout jim nový život - a to člověka vždycky posune :)

Jak tě vidíme?

• Baví tě pomáhat.
• Dokážeš na lidi promluvit vlídným slovem.
• Máš chuť věci měnit a navrhované změny hlavně uskutečňovat.
Máš v malíku:
• Windows server a věci okolo (Active Directory, Group Policy, File Management, Permisions)
• Office 365
• VPN (SSL, IPSEC)
• Sítě

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Dobrý tým lidí kolem tebe.
• Prostor pro poznávání a zkoušení nových technologií
• Týden dovolené navíc plus k tomu 5 dalších volných dnů na cokoliv a narozeninový den.
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné fair-trade kávě?
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj worklife balance.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojďme se setkat třeba nad šálkem čaje z naší firemní čajovny. Nejdříve se potkáš s naším šéfem za IT Operations Michalem Rychlíkem.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna, children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Adam Křenek, EG Partner & Brand Ambassador

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

PHP/JS Developer/ka pro tým Jobs.cz - ComPres

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťákem a Delivery managerkou, kteří se na tebe už teď těší. Děláme na části prezentace firem a v ComPres teamu bušíme kód v PHP a Reactu. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na v…

Copywriter, textař

Slovo. Umíš jím zaujmout, dojmout, nadchnout, napnout, rozesmát, zamyslet, přesvědčit, potěšit, pohladit, vysvětlit, pochválit, poradit? Pokud je slovo tvoje čarovná hůlka, kterou kouzlíš tak, že čtenáři žasnou, pak čti dál. Nudit se rozhodně nebudeš. Slovo na to. Když se u nás řekne textař, tak to…

Senior Product Manager pro službu Seduo.cz

Tohle je příležitost pro člověka, kterého baví věci měnit. Bořit zajeté pořádky a stereotypy trhu. Operujeme 5 let na trhu online vzdělávání a Seduo je naše vlajková loď. Obsluhuje stovky firem, desítky tisíc firemních uživatelů, generuje desítky milionů korun a rapidně roste. Aby toho nebylo málo,…

Našlápnutý Account Manager pro Seduo.cz (Praha)

Co bude přesně tvým úkolem? • Zaměřujeme se na firemní klientelu a to bude úkol právě pro tebe. • Budeš oslovovat naše stávající i nové klienty a seznamovat je s nabídkou kurzů Seduo.cz a i se všemi funkčnostmi a možnostmi tohoto portálu • Jednou to bude banka, podruhé technologická společnost – kl…

Java developer/ka s nadšením pro agilní vývoj

Do jednoho z našich produktových týmů, který vyvíjí webovou aplikaci pro hledání zaměstnanců a výběr těch nejlepších, Teamio.com, hledáme parťáka, který umí s Javou zázraky. Dokážeš dotykem ruky zacelit díru v kódu? Tak tě rozhodně potřebujeme! Určitě oceníš dvě věci: 1) Velký prostor pro tvoji ini…