Product Marketing Manager & B2B Matrix Master

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Dokážeš o B2B marketingu přemýšlet v širokém kontextu a vidět jak vše do sebe zapadá, i když ostatní možná vidí jen blikající zelenočernou obrazovku z Matrixu? Kromě přemýšlení ale umíš i sám vzít věci do svých rukou a jít ostatním příkladem? Tak přesně takového Morphea teď naše produkty potřebují.

Jsme teď v situaci, kdy dobře víme, jak se zákazníci v našich produktech pohybují a které cesty si vybírají. A jelikož chyba v matrixu se vždycky najde, tak ta cesta není vždycky tak dokonalá, jak by mohla být. No a proto potřebujeme tvojí bystrou hlavu, aby nám to pomohla celé ještě víc vylepšit a zpříjemnit tak, aby se klienti v našich produktech orientovali ještě s větším přehledem a cítili se jednoduše jako v bavlnce. :)

Nemusíš se bát, že bys na to byl sám/a. K ruce ti bude tým zkušených lidí, které bys vedl/a a koordinoval/a tak, aby to šlo všechno pěkně hladce a od ruky.

Co na tebe jako našeho Matrix Mastera čeká?

Budeš mít na starosti naší marketingovou B2B komunikaci napříč všemi produkty, ale vlajkovou lodí pro tebe bude Teamio. Produkt, ve kterém naši klienti spravují svoje nábory, hledají kandidáty a nakupují. Čili tam bude tvoje pozornost největší, ale půjde ještě dál.

• Postaráš se o to, aby klienti dobře chápali produktové portfolio LMC a uměli se rozhodnout, které produkty jsou pro ně ty pravé.
• Budeš zodpovědný/á za to, jak se pak produkty marketují přes sales a přes přímé kanály (veškeré elektronické kanály mimo sales jako prodejní weby, informativní weby, sociální sítě, LMC magazín)
• V kostce řečeno budeš mít pod palcem to, aby naše B2B produkty měly jednotnou příběhovou linku napříč všemi kanály (messaging, positioning, prodejní argumentace).
• Postaráš se o dodržování vizuálních i komunikačních standardů (brand book, tone of voice)
• Na tvých bedrech bude i starání se o rozpočet a sdílené kapacity.
• Budeš za pomoci šéfa marketingu hledat cestu, jak obojího co možná nejlépe využít. Občas je to jako žonglování s kuželkama.
• Staneš se partnerem pro Business ownery LMC - budeš mít přehled o tom, co se v různých businessech děje a dokážeš díky tomu sladit jejich požadavky tak, aby se jejich produkty vzájemně doplňovaly.
• K tomu všemu budeš kolem sebe mít tým lidí, kteří ti s tím budou pomáhat. Na tobě pak bude je dobře vést a koordinovat a “odklízet” překážky, které jim v práci nastanou.
• Taky počítej, že budeš mít na pomoc vybrané agentury, specialisty z interní agentury, designéra a další, kteří ti ulehčí od exekutivní práce.

Jak si tě představujeme?

• Všichni budou nadšení, že jsi nastoupil a budou se těšit na dalšího srdcaře v řadách LMC.
• Své aktivity nestavíš jen na dojmech a pocitech, ale i na tvrdých datech.
• Dokážeš si věci priorizovat a nehroutíš se z toho, že řešíš víc věcí najednou.
• Máš přehled napříč marketingem a víš, co kdy funguje
Máš praktickou zkušenost s rozvíjením značek
• Umíš nakoupit management i kolegy v týmu a zároveň jsi otevřený zpětné vazbě

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo.
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne :-)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné kávě?
• Tučný kredit v Cafeterii a na Stravenkové kartě.
• Jako výhodu ber i možnost pracovat občas z kanceláře :)

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" (zatím online) si o tom popovídat s Michalem Dlouhým “Dlouhánem“ - šéfem marketingu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Dagmar Šimonová, Employee Guidance Manager LMC

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Leoš Černý

S kolegy rozvíjíme Teamio a Jobote – online aplikace, díky kterým si firmy dokážou najít a vybrat dobré lidi. Pomáháme nejen v Česku, ale i ve Finsku a nově i v Polsku.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

Delivery Manager neboli Agilní Pragmatik

“Hlavně ať je to agilní!” Dnes velmi oblíbená věta a populární buzzword, který hlásá bezpočet koučů, mentorů, lektorů, reformátorů nebo dokonce i transformátorů, ale málokdo z nich tomu opravdu rozumí. Ani u nás jsme nesnědli všechnu moudrost světa, takže se k agilnímu vývoji snažíme přistupovat s …

Python R&D Developer/ka

Jsme R&D tým, a přestože v LMC patříme k mladším oddělením, pomáháme každý den milionům uživatelů najít rychleji práci, kterou budou mít rádi (i mnoho dalšího) v ČR i napříč Evropou. A nejen to. Na naše služby spoléhá stále rostoucí počet produktů nejen z LMC, ale i od dalších členů skupiny Alma Me…

Senior Frontend/React Developer(ka) pro robota Arnolda

Arnold je komunikační robot a je to jeden z nemladších a zároveň nejnašlápnutějších produktů z dílny LMC (Jobs.cz, Prace.cz atd.). Jeho hlavním úkolem je pomáhat firmám měnit způsob, jak dělají zaměstnanecké průzkumy tak, aby byly rychlejší, přesnější a efektivnější. No a jelikož je v tomhle opravd…

Frontend Guru s přesahem do Backendu pro Seduo.cz

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjeli dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. No a právě do tohohle nově vznik…

Java developer/ka s nadšením pro agilní vývoj

Teamio je jedním z našich nejvýznamějších produktů, který má jednoduchou a velmi důležitou misi – pomáhá firmám s hledáním a výběrem těch nejlepších zaměstnanců. Právě tady si firmy spravují svoje nábory a inzerují na našich pracovních portálech. O Teamio pečuje hned několik vývojářských týmů a hla…

Lead Developer/ka v týmu Seduo.cz - mezinárodní platforma

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjeli dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. Tu dnes využívá naše mateřská fi…

PHP/JS Developer/ka v týmu Seduo.cz - mezinárodní platforma

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjeli dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. Tu dnes využívá naše mateřská fi…

Product Manager pro Seduo.cz

Baví tě měnit svět? Bořit zajeté pořádky a stereotypy? Nás taky. Už pět let se snažíme změnit vzdělávání ve firmách a dospělých. Vybudovali jsme zcela novou a na českém trhu super úspěšnou službu Seduo.cz. Stovky firem, statisice uživatelů všichni studují online. Generujeme tržby v desítkách milónů…

PHP/JS Developer/ka pro tým Jobs.cz - ComPres

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťákem a Delivery managerkou, kteří se na tebe už teď těší. Děláme na části prezentace firem a v ComPres teamu bušíme kód v PHP a Reactu. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na v…