Delivery Manager neboli Agilní Pragmatik (náhrada za MD/RD)

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

“Hlavně ať je to agilní!” Dnes velmi oblíbená věta a populární buzzword, který hlásá bezpočet koučů, mentorů, lektorů, reformátorů nebo dokonce i transformátorů, ale málokdo z nich tomu opravdu rozumí. Ani u nás jsme nesnědli všechnu moudrost světa, takže se k agilnímu vývoji snažíme přistupovat s patřičným respektem a s věčnou otázkou na jazyku: “Proč?”. Proto hledáme takového agilního pragmatika jako jsi ty, kdo dokáže obecné poučky a principy přetavit v úspěšné vyřešení specifických požadavků v týmech. Právě díky tomuhle přístupu založeném na porozumění ostatních jsi tím(tou) pravým(ou) Delivery Managerem(kou)!

V čem to posune dál tebe?

• Možnost načerpat zkušenosti ve firmě, která agile v celé jeho šíři (jak produkt tak IT) praktikuje a zdokonaluje už téměř 10 let.
• Budeš mít svobodu a pravomoc zkoušet neustále nové věci ve způsobu fungování týmů. Chceme, aby se týmy v delivery neustále zlepšovaly.
• V případě zájmu můžeš sdílet své knowhow i s ostatními kolegy v rámci celé mezinárodní skupiny Alma Career, které jsme součástí.

Jak u nás budeš fungovat?

• Tvou starostí bude plynulá delivery a dlouhodobé zvyšování efektivity celého týmu. Budování dobře fungujících týmů (možná ti něco říká termín high performing teams) je hlavním posláním delivery managera.
• Budeš pracovat se 4 týmy a svoje zkušenosti budeš sdílet s dalšími čtyřmi delivery managery.
• Pracujeme s dedikovanými produktovými týmy (například Jobs.cz, Prace.cz, Teamio), které někdy sedí pohromadě vč. vývojářů, UXáků a produkťáků a někdy je skoro každý člen týmu remote, ať už je konfigurace jakákoli, týmy dělají vše pro dodání toho nejlepšího pro naše uživatele a zákazníky.
• Očekáváme, že díky tobě tu budeme všichni šťastnější.

Co bys měl(a) mít za sebou a hlavně v sobě?

• Logicky se předpokládá zkušenost s prací v agilním prostředí např. Scrum master (nebo Kanban), Product manager, Team leader, konkrétně alespoň 3letá zkušenost s vedením nebo působením ve vývojových týmech.
• Tvoje motto je „I live to ship“.
• Jsi rozený(á) leader(ka), který(á) si dovede tým získat, který(á) dokáže identifikovat potřeby týmu, odstraňovat překážky, má energii na drajvování změn a navíc o nich zvládne lidsky přesvědčit svůj tým.
• Máš odvahu zkoušet nové věci, postupy, nebojíš se experimentovat i chybovat.
• Systematičnost, důslednost, velký důraz na dokončování a transparenci tě dělají tím, koho potřebujeme.

• Umíš se zorientovat a dobře rozhodnout i v situacích, kde nemáš úplně všechny potřebné informace.
• Máš náležitý technologický background, tzn. praktickou zkušenost se SW vývojem, orientuješ se v aktuálních trendech.

A co naopak bude dělat tebe šťastným(ou)?

• Budeš mít hodně prostoru pro zlepšování jak sama sebe, tak celé naší firmy.
• Zajistíme ti přístup k nejaktuálnějšímu know-how a vzdělávání (možná účast i na zahraničních konferencích).
• Týden dovolené navíc plus k tomu 5 dalších volných dní na cokoliv a narozeninový den.
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné kávě?
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Možnost příležitostného home office.
• Baby'n'dog friendly office.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s naším šéfem za Delivery Management Ondrou Střeštíkem.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Adam Křenek, EG Partner & Brand Ambassador

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

Scrum Master 2.0 (náhrada za MD/RD)

“Hlavně ať je to agilní!” Dnes velmi oblíbená věta a populární buzzword, který hlásá bezpočet koučů, mentorů, lektorů, reformátorů nebo dokonce i transformátorů, ale málokdo z nich tomu opravdu rozumí. Ani u nás jsme nesnědli všechnu moudrost světa, takže se k agilnímu vývoji snažíme přistupovat s …

Frontend Guru s přesahem do Backendu pro Seduo.cz

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjely dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. No a právě do tohohle nově vznik…

Python R&D Developer/ka

Jsme R&D tým, a přestože v LMC patříme k mladším oddělením, pomáháme každý den milionům uživatelů najít rychleji práci, kterou budou mít rádi (i mnoho dalšího) v ČR i napříč Evropou. A nejen to. Na naše služby spoléhá stále rostoucí počet produktů nejen z LMC, ale i od dalších členů skupiny Alma Me…

PHP/JS Developer/ka v týmu Seduo.cz - mezinárodní platforma

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjely dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. Tu dnes využívá naše mateřská fi…

PHP/JS Developer/ka pro tým Jobs.cz - ComPres

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťákem a Delivery managerkou, kteří se na tebe už teď těší. Děláme na části prezentace firem a v ComPres teamu bušíme kód v PHP a Reactu. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na v…