Přeskočit na hlavní obsah

Frontend Guru s přesahem do Backendu pro Seduo.cz

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjely dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. No a právě do tohohle nově vznikajícího týmu hledáme teď někoho jako jsi ty - takovou frontendovou hlavu pomazanou, která nám pomůže celé Seduo posunout zase o krok dál.

S tvojí pomocí bychom chtěli v Seduu rozšířit a sjednotit naše UI knihovny a zavést design system, zvětšit podíl komponent a zrychlit a modernizovat celý frontend stack, což není malý úkol, takže je určitě dobře, že v návrhu a realizaci frontendových změn umíš plavat jako ryba ve vodě! :)

Nemusíš se ale bát, sám na to nebudeš. Sice se staneš jediným frontendovým expertem Sedua, protože ostatní vývojáři jedou spíš full-stack s těžištěm v backendu, ale i tak ti samozřejmě dokážou pomoct a poradit. Vedle toho budeš mít nad sebou Lead Engineera, který se o tebe bude starat, a spolupracovat budeš také s UXákem, Produkťákem a Delivery managerem, kteří se na tebe už teď těší.

3 hlavní důvody, proč to zvážit

1. Důraz na vzdělávání – podporujeme výměny zkušeností mezi týmy, interní kurzy a workshopy, kurzy soft-skills, jezdíme na konference.
2. Kvalitu bereme vážně – responsive, code review, testy jsou pro nás samozřejmostí.
3. Máme už téměř 10 let zkušeností s agilním vývojem a rádi se o ně s tebou podělíme.

Jaké technologie budeš používat?

HTML5 / CSS 3 / Javascript / PHP
konkrétně pak:
Bootstrap 4 (React komponenty v Reactstrapu)
Webpack 4
Sass
React, NextJS
Jest a Cypress
GraphQL
Šablonovací systém symfony - Twig
přesah do backendu výhodou (PHP 7.4 / Symfony 4 / 5, PostgreSQL/Doctrine, NodeJS 14)

Co od tebe očekáváme?

Měl bys mít silnou chuť posouvat frontend našich aplikací. Posouvat sebe i své kolegy v nových trendech na frontendu. Nehledáme přetvářeče hektolitrů kávy na kód, ale někoho, kdo hledá nové cesty jak dělat věci lépe, kvalitně a efektivně. Budeš součástí menšího produktového týmu, ale budeš mít přesah do ostatních týmů v rámci produktu Seduo. Měl bys být schopen zvládnout i jednodušší úkoly na backendu (není podmínkou, avšak bylo by fajn mít se chuť to naučit).

Jak fungujeme na frontendu?

• Máme expertní tým napříč vývojáři, kteří se společně baví o tom, co je nového ve frontendových technologiích a kam chceme směřovat.
• Pravidelně upgradujeme balíčky závislostí přes npm.
• Dlouhodobě přecházíme z less na sass.
• Provozujeme i jednu aplikaci v NextJS na produkci (běží na Nodejs s Express.js).
• Rozšiřujeme a používáme UI knihovny https://ui.seduo.cz/ a https://ui-firmy.seduo.cz/, protože víme, že znovupoužitelnost a jednotnost ve vizuálu je důležitá.
• Není nám lhostejný stav na produkci - využíváme různé monitorovací nástroje.
• Staráme se o to, abychom nevytvářeli technologický dluh.
• Používáme Docker od lokálního vývoje až do produkce.
• Všichni členové týmu se podílejí na návrhu fungování aplikace (nehrajeme si na přesné specifikace, ale preferujeme domluvu).

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání.
• Tvoření smysluplného a úspěšného produktu.
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné kávě?
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance.

Tak co? Jdeš do toho?
Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s naším šéfem vývoje pro Seduo Tomášem Maxmiliánem Janíčkem.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Informace o pozici

Místo pracoviště Ostrava-Moravská Ostrava, Praha-Holešovice
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)
Kontaktní osoba:
Adam Křenek, EG Partner & Brand Ambassador

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .