Python R&D Developer/ka

Jsme R&D tým, a přestože v LMC patříme k mladším oddělením, pomáháme každý den milionům uživatelů najít rychleji práci, kterou budou mít rádi (i mnoho dalšího) v ČR i napříč Evropou. A nejen to. Na naše služby spoléhá stále rostoucí počet produktů nejen z LMC, ale i od dalších členů skupiny Alma Media, kterým pomáháme udržet se na technologické špičce.

V našem týmu máme jednak data scientisty, kteří se vrtají v datech, spolu s produktem hledají další možné inovace, lámou si hlavu nad jejich řešeními a vytvářejí báječné prototypy, které je přinášejí.

A pak tu máme další borce, Pythonisty. Ti z těch prototypů vytvářejí právě to, co je umožňuje přinést k milionům uživatelů. Tedy profesionální, rychlé, robustní a uživatelsky přívětivé služby. A mnohdy musí být při jejich řešení také hodně tvůrčí a zkoušet nové věci. Zaujalo Tě to? Chceš se naučit nové technologie i přijít s vlastními řešeními jak pro nové, tak stávající produkty?

A které to vlastně jsou?

Matěj doporučuje uživatelům zajímavý obsah na základě jejich interakcí s webovými portály, a i když je na světě teprve pár let, už ho používají i ve Finsku, Chorvatsku, Maďarsku či na Slovensku. Víc si o něm můžeš přečíst na https://www.matej.ai/.

Barbara je náš Document parser a jejím úkolem je najít užitečná strukturovaná data v těch nestrukturovaných.

Emma pro Vás najde tu nejvhodnější práci a pro firmy ty nejvhodnější kandidáty.

A vyvíjíme další ...

Co bude tvým úkolem?

Budeš psát a spravovat kód aplikací, které se dostanou až do fáze realizace formou produkční služby. Naše produkty se musí vypořádat s velkou zátěží, od základu jsou navrhovány jako cloud native. Běží ve stovkách kontejnerů a spíše jich bude přibývat :).

Budeš spolupracovat s data scientisty už ve fázi prototypů nových služeb, aby už při návrhu byl zohledněný požadavek na produkční fungování.

Aplikace nejen vyvíjíme, ale také provozujeme, a čím lepší aplikační monitoring máme, tím lépe se nám usíná ;) Ale neboj - žádné pohotovosti nebo dozor 24/7, na to máme šikovné kolegy administrátory.

S jakými technologiemi se u nás můžeš potkat?

Většina našich projektů používá Aerospike, Kafku, MongoDb a to vše nám běží v Dockeru. Pokud ale něco z toho neovládáš, nevadí. Dostaneš prostor se vše potřebné naučit nebo přijít s novými technologiemi a vlastními nápady, jak dělat věci lépe. Nebráníme se ani vývoji vlastních řešení, abychom dosáhli co nejvyššího výkonu.
Veškerý náš kód běží samozřejmě vždy na poslední verzi Pythonu a je verzovaný v Gitu.

A jak to děláme?

Záleží nám na kvalitě kódu, takže veškerý kód prochází code review. Aby kód byl udržitelným, pokrýváme ho testy - aktuálně máme více jak 70% coverage. Snažíme se ale neustále posouvat dopředu, najdeš u nás proto i knihovny se 100% pokrytím. Naše aplikace nasazujeme v Docker kontejnerech, automatizujeme, co se dá...

Náš tým pracuje ve Scrumu a rozhodně se nemusíš bát, že bys jen od rána do večera řešil tickety. Každý z našich programátorů má dostatek času na vlastní vzdělávání a zkoušení nových technologií. Pořádáme školení a sdílíme své zkušenosti.

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání.
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné kávě?
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.

Chceš vědět víc?
Pojď se potkat, zatím alespoň virtuálně, s Markem Gizelou, šéfem našeho R&D týmu, a s Jakub Tesárkem - možná Tvým budoucím šéfem. Místo CV klidně můžeš poslat svůj profil na LinkedIn. A pokud vyvíjíš opensource, moc rádi se podíváme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1569/2c, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

LMC

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

 

Kontakt

LMC
Adam Křenek, EG Partner & Brand Ambassador

S KÝM BUDEŠ PRACOVAT?

Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Marek Gizela

So svojím tímom sa hrajeme s dátami a hľadáme v nich informácie, pomocou ktorých sa naše služby stávajú čím ďalej viac "smart" a staviame nad nimi aj služby ako Recommendation Engine. Štatistika, Machine learning, paralelné spracovanie dát je náš denný chlieb.

NEZAUJALO TĚ TO? ZKUS JINOU POZICI

Delivery Manager neboli Agilní Pragmatik (náhrada za MD/RD)

“Hlavně ať je to agilní!” Dnes velmi oblíbená věta a populární buzzword, který hlásá bezpočet koučů, mentorů, lektorů, reformátorů nebo dokonce i transformátorů, ale málokdo z nich tomu opravdu rozumí. Ani u nás jsme nesnědli všechnu moudrost světa, takže se k agilnímu vývoji snažíme přistupovat s …

Frontend Guru s přesahem do Backendu pro Seduo.cz

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjely dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. No a právě do tohohle nově vznik…

Senior React frontendist(k)a pro robota Arnolda

Robot Arnold je nejmladším produktem LMC. Společně s Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz a dalšími produkty chceme lidem umožnit, aby dělali svou práci rádi. Arnoldův úkol je pomoci firmám změnit způsob, jak dělají zaměstnanecké průzkumy. Arnold je činí rychlejšími, přesnějšími, efektivnějšími a taky zábav…

Java developer/ka s nadšením pro agilní vývoj

Teamio je jedním z našich nejvýznamnějších produktů, který má jednoduchou a velmi důležitou misi – pomáhá firmám s hledáním a výběrem těch nejlepších zaměstnanců. Právě tady si firmy spravují svoje nábory a inzerují na našich pracovních portálech. O Teamio pečuje hned několik vývojářských týmů a hl…

Product Marketing Manager & B2B Matrix Master

Dokážeš o B2B marketingu přemýšlet v širokém kontextu a vidět, jak vše do sebe zapadá, i když ostatní možná vidí jen blikající zelenočernou obrazovku z Matrixu? Kromě přemýšlení ale umíš i sám vzít věci do svých rukou a jít ostatním příkladem? Tak přesně takového Morphea teď naše produkty potřebují…

PHP/JS Developer/ka v týmu Seduo.cz - mezinárodní platforma

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjely dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. Tu dnes využívá naše mateřská fi…

PHP/JS Developer/ka pro tým Jobs.cz - ComPres

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb. Pracoval bys v menším týmu čtyř vývojářů spolu s UXákem, Produkťákem a Delivery managerkou, kteří se na tebe už teď těší. Děláme na části prezentace firem a v ComPres teamu bušíme kód v PHP a Reactu. 4 hlavní důvody, proč to zvážit 1. Důraz na v…