Přeskočit na hlavní obsah

Python R&D Developer/ka

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Jsme R&D tým, a přestože v LMC patříme k mladším oddělením, pomáháme každý den milionům uživatelů najít rychleji práci, kterou budou mít rádi (i mnoho dalšího) v ČR i napříč Evropou. A nejen to. Na naše služby spoléhá stále rostoucí počet produktů nejen z LMC, ale i od dalších členů skupiny Alma Media, kterým pomáháme udržet se na technologické špičce.

V našem týmu máme jednak data scientisty, kteří se vrtají v datech, spolu s produktem hledají další možné inovace, lámou si hlavu nad jejich řešeními a vytvářejí báječné prototypy, které je přinášejí.

A pak tu máme další borce, Pythonisty. Ti z těch prototypů vytvářejí právě to, co je umožňuje přinést k milionům uživatelů. Tedy profesionální, rychlé, robustní a uživatelsky přívětivé služby. A mnohdy musí být při jejich řešení také hodně tvůrčí a zkoušet nové věci. Zaujalo Tě to? Chceš se naučit nové technologie i přijít s vlastními řešeními jak pro nové, tak stávající produkty?

A které to vlastně jsou?

Matěj doporučuje uživatelům zajímavý obsah na základě jejich interakcí s webovými portály, a i když je na světě teprve pár let, už ho používají i ve Finsku, Chorvatsku, Maďarsku či na Slovensku. Víc si o něm můžeš přečíst na https://www.matej.ai/.

Barbara je náš Document parser a jejím úkolem je najít užitečná strukturovaná data v těch nestrukturovaných.

Emma pro Vás najde tu nejvhodnější práci a pro firmy ty nejvhodnější kandidáty.

A vyvíjíme další ...

Co bude tvým úkolem?

Budeš psát a spravovat kód aplikací, které se dostanou až do fáze realizace formou produkční služby. Naše produkty se musí vypořádat s velkou zátěží, od základu jsou navrhovány jako cloud native. Běží ve stovkách kontejnerů a spíše jich bude přibývat :).

Budeš spolupracovat s data scientisty už ve fázi prototypů nových služeb, aby už při návrhu byl zohledněný požadavek na produkční fungování.

Aplikace nejen vyvíjíme, ale také provozujeme, a čím lepší aplikační monitoring máme, tím lépe se nám usíná ;) Ale neboj - žádné pohotovosti nebo dozor 24/7, na to máme šikovné kolegy administrátory.

S jakými technologiemi se u nás můžeš potkat?

Většina našich projektů používá Aerospike, Kafku, MongoDb a to vše nám běží v Dockeru. Pokud ale něco z toho neovládáš, nevadí. Dostaneš prostor se vše potřebné naučit nebo přijít s novými technologiemi a vlastními nápady, jak dělat věci lépe. Nebráníme se ani vývoji vlastních řešení, abychom dosáhli co nejvyššího výkonu.
Veškerý náš kód běží samozřejmě vždy na poslední verzi Pythonu a je verzovaný v Gitu.

A jak to děláme?

Záleží nám na kvalitě kódu, takže veškerý kód prochází code review. Aby kód byl udržitelným, pokrýváme ho testy - aktuálně máme více jak 70% coverage. Snažíme se ale neustále posouvat dopředu, najdeš u nás proto i knihovny se 100% pokrytím. Naše aplikace nasazujeme v Docker kontejnerech, automatizujeme, co se dá...

Náš tým pracuje ve Scrumu a rozhodně se nemusíš bát, že bys jen od rána do večera řešil tickety. Každý z našich programátorů má dostatek času na vlastní vzdělávání a zkoušení nových technologií. Pořádáme školení a sdílíme své zkušenosti.

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání.
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné kávě?
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.

Chceš vědět víc?
Pojď se potkat, zatím alespoň virtuálně, s Markem Gizelou, šéfem našeho R&D týmu, a s Jakub Tesárkem - možná Tvým budoucím šéfem. Místo CV klidně můžeš poslat svůj profil na LinkedIn. A pokud vyvíjíš opensource, moc rádi se podíváme.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Marek Gizela
Marek Gizela

So svojím tímom sa hrajeme s dátami a hľadáme v nich informácie, pomocou ktorých sa naše služby stávajú čím ďalej viac "smart" a staviame nad nimi aj služby ako Recommendation Engine. Štatistika, Machine learning, paralelné spracovanie dát je náš denný chlieb.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)
Kontaktní osoba:
Adam Křenek, EG Partner & Brand Ambassador

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .