Přeskočit na hlavní obsah

7 důvodů, proč se stát HR manažerem(kou) LMC

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Hned na úvod se musíme trochu opravit, protože u nás v LMC vlastně žádné HR tak úplně nemáme. Místo toho máme tým EG neboli Employee Guidance, který je dnes 4členný a najdeš tu 3 Business Partnery – Dášu (Business Development a Operations), Honzu (Sales) a Adama (Technology) – a naší expertku přes tabulky/systémy a veškerá data - Martinu. No a právě k nim teď hledáme někoho s tvými zkušenostmi, kdo by se stal novým(ou) EG manažerem(kou). Celý tým je pak v Boardu zastřešen Zuzkou, která je naším Operations Directorem.

Vedle samotné péče o tým na tebe čeká ale mnoho dalšího. Uplynulý rok totiž přinesl řadu změn i nových trendů a bylo by právě na tobě, abys tyhle inovace a trendy sledoval(a) a přinášel(a) do firmy. Budeš to totiž právě ty, kdo bude vymýšlet, držet i realizovat celou HR strategii LMC. Díky svému EG týmu bys na to ale měl(a) mít dost prostoru, protože nebudeš muset řešit rutinní operativu.

Zní to dobře? Tak to pojďme podpořit ještě dalšími 7 hlavními důvody, proč do toho s námi jít! :)

1. Sdílíme společnou vizi o tom, že lidé nejsou zdroje
Jako tým Employee Guidance máme v LMC jednu hlavní misi, kterou od nás slyší každý nováček při nástupu a my se jí každý den řídíme: „EG je partnerem a průvodcem na cestě k růstu a rozvoji firmy a lidí při zachování LMC hodnot, kultury a business principů.„ Pokud k tobě tahle slova mluví, tak jsi náš člověk! :)

2. Využiješ svoje strategické přemýšlení a schopnost “cross” spolupráce, horizontalně i vertikálně.
Budeš vymýšlet, držet a realizovat celou HR strategii LMC, u čehož budeš komunikovat primárně s naší ředitelkou Operations Zuzkou a zbytkem Boardu. K tomu bude zapotřebí být hodně nad věcí, hledat kompromisy a dokázat pro věc nakoupit svoje okolí i celou firmu – proto se ti bude hodit, že máš s vedením HR týmu v digitálním businessu (a ideálně i v mezinárodním prostředí) tolik zkušeností  volně přeloženo alespoň 5 let. :)

3. Staneš se hlavní tváří EG
Kromě toho, že povedeš náš tým Employee Guidance, tak budeš i jeho reprezentantem směrem dovnitř firmy i navenek. Občas je totiž potřeba dát rozhovor do nějakého média a to by měla být určitě tvoje parketa.

4. Čekají tě velké strategické projekty
Společně s novou dobou přichází řada nových trendů a inovací v oboru a bude na tobě, abychom jako firma “drželi krok“. Jako náš hlavní HR stratég budeš zodpovědný(á) za velké projekty, které nás teď čekají. Mezi ty hlavní patří třeba příprava na “New Normal“, který nastane po skončení epidemie – s tím souvisí vše od řešení kancelářských prostor až po vykazovaní home-office. I samotný home-office bude velkým tématem, protože budeme řešit, jak naplnit naši vizi “Work from anywhere“. Stejně tak důležitý bude i projekt nastavení strategie odměňování nebo přípravy na postupnou internacionalizaci firmy v rámci našich vstupů do mezinárodního prostředí. Zkrátka…nebude toho málo :)

5. Rutinní HR operativu tu řešit nebudeš
Potřebujeme od tebe, abys přemýšlel(a) s nadhledem a otevřenou myslí, takže nechceme, abys musel(a) řešit rutinní HR operativu. Od toho tu budeš mít svůj tým, který se o to zvládne bez problémů postarat.

6. LMC - výkladní skříň HR
Naše produkty zná naprostá většina českého (a brzy snad i zahraničního) HR světa a proto se snažíme dělat i naše interní HR tak, abychom byli výkladní skříní pro ostatní. Spoléháme se proto na tebe, že si tenhle úkol převezmeš pod svá křídla a budeš sledovat všechny nejmodernější trendy a přístupy v HR, přičemž ty relevantní pak i přímo implementuješ k nám do firmy.

7. Tak trochu jiná kultura
Kouzlo každodenního života v LMC spočívá mimo jiné v tom, že se tady na tebe každý usmívá (no dobře, skoro každý, ať to zase všechno nemalujeme na oslnivě růžovo:)), všichni si tykají, každý si chodí oblečený, jak se mu zachce, takže vlastně nepoznáš, kdo je ředitel a kdo je vývojář. Tahle přátelská atmosféra se pak celkově odráží na tom, že to lidi u nás prostě baví.

Tak co na to říkáš? Jdeš do toho s námi?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom popovídat, zatím tedy jen online.

S kým budeš pracovat?

Zuzana Mikulová
Zuzana Mikulová

Jsem zodpovědná za oblast, která v sobě spojuje lidi a čísla. Ve financích pracujeme s velkými čísly a jsme hrdí na to, že můžeme pomáhat všem oddělením napříč celou firmou a dokážeme mezi sebou skvěle spolupracovat. V lidech u nás se snažíme najít to nejlepší – potenciál i vášeň a je pro nás důležité, aby je práce bavila.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky Angličtina (výborná), Čeština (výborná)

Kontaktní osoba


                    Dagmar Šimonová
Dagmar Šimonová

Nábor je pro mě takový namlouvací tanec, z něhož může vzniknout mezi zaměstnancem a firmou dlouhodobý a pevný vztah. Společně s manažery se snažím do týmu produkťáků, uxáků, marketérů, analytiků, výzkumníků nebo finančníků najít lidi, kteří jsou nejen vynikajícími odborníky, ale s nimiž si kulturně i lidsky sedneme. Na to klademe velký důraz. Těším se, až se setkáme.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .