Přeskočit na hlavní obsah

PHP/React Developer/ka v týmu Jobs.cz

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb, která má backend v PHP a frontend v Reactu - právě ten by byl tvojí parketou. Jobs.cz vyvíjí celkem 3 týmy a tvým útočištěm by se stal tým Relevance, který má na starost to, aby se správné nabídky dostaly ke správným uživatelům. V týmu se potkáš s dalšími třemi vývojáři, UXákem, Produkťákem a Delivery managerem, kteří se na tebe už teď těší.

4 hlavní důvody, proč to zvážit

1. Důraz na vzdělávání - děláme výměny zkušeností mezi týmy, interní kurzy a workshopy (např. se SensioLabs - autory Symfony), kurzy soft-skills, a když to doba dovolí, tak chodíme i na české a zahraniční konference
2. Testování a code review bereme vážně - unit testy i funkční testy v Seleniu jsou pro nás samozřejmostí. Mrkni na náš testovací opensource Steward https://github.com/lmc-eu/steward.
3. Máme už téměř 10 let zkušeností s agilním vývojem.
4. Rádi ti to ukážeme trochu víc zblízka. V rámci náboru totiž organizujeme i tzv. "den na zkoušku", kdy se víc seznámíš nejen s týmem, ale i s kódem.

Jaké technologie budeš používat?

• PHP 7.2 / Symfony 3/4 (implementace větší aplikace pro tebe určitě nebude problém)
• JavaScript / TypeScript / ReactJS
• PostgreSQL/Doctrine (stačí základy), ActiveMQ
• Jenkins, Linux, Git
• Docker na lokálu i v produkci

Jak fungujeme?

• Automatizujeme, co se dá - od testů po nasazování (continuous integration and deployment).
• Není nám lhostejný stav na produkci - využíváme různé monitorovací nástroje.
• Staráme se o to, abychom nevytvářeli technologický dluh.
• Programátoři se podílejí na návrhu fungování aplikace (nehrajeme si na přesné specifikace, ale preferujeme domluvu).
• Celý tým teď funguje full-remote, ale až tahle situace skončí, tak bychom se rádi alespoň 1-2x v týdnu potkali naživo v kanceláři - to stejné by potom platilo i pro tebe.

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo.
• Nejrůznější interní, ale i externí přednášky/kurzy. Navíc budeš mít volný přístup do našeho produktu Seduo, které je možnostmi osobního rozvoje naplněno k prasknutí :)
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie (tenhle benefit má teď menší pauzu, ale jen co covid povolí, určitě se vrátí)
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" (zatím online) si o tom popovídat s Lukášem Zemkem - Lead Developerem týmu.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Jiří Novák
Jiří Novák

Produktovým týmům pomáhám s rozvojem portálu Jobs.cz. Společnými silami se snažíme posouvat softwarovou architekturu a zároveň bojovat s technologickým dluhem. Změny nasazujeme do produkce i několikrát denně a neustále máme přehled o tom, jak si naše aplikace vedou.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Kontaktní osoba


                    Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .