Přeskočit na hlavní obsah

Visual / UI Designer(ka) pro Seduo a Teamio (Freelancer<60%)

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Že Visual Design je o něčem trochu víc, než o hraní s pixely? No tak to máš naprostou pravdu a my se pod to s tebou rádi podepíšeme! Hledáme někoho přesně s touhle filosofií, kdo by si vzal do parády naše 2 produkty - Seduo a Teamio - a pomohl nám s vylepšením jejich fasády:)

Oba tyhle naše produkty jsou dnes už opravdu hodně velké a prošly si pořádným vývojem, takže se nemusíš bát, že bys něco stavěl/a na zelené louce - je o co se opřít a na co navázat. Právě proto ani nehledáme někohoho, kdo by to dělal úplně full-time a stačí nám, když se domluvíme někde v rozmezí 50-60% úvazku na kontrakt.

Co přesně bude tvým úkolem?

• Budeš součástí produktového vývoje Teamia a Sedua a staneš se tak pravou rukou pro UX Designéry v každém z těchto týmů.
• Tvým hlavním úkolem bude péče o visual/UI design a jeho neustálé zdokonalování tak, aby s ním uživatelé byli při každodenním používání spokojeni.
• Dále příprava UI knihoven, které UXák s vývojářem používají při běžných úpravách appky. S tím souvisí i náš nově vznikající projekt Design Systému, do jehož vytváření tě určitě taky zahrneme.
• Konzultace s vývojovým týmem při implementaci tvých designů.
• Mimo to se ostatní kreativci a grafici s tebou rádi podělí o další zajímavé úkoly (i znalosti).

V čem tě to posune dál?

• Budeš vytvářet visual design služeb, které používá víc než milion uživatelů.
• Budeš u samého zrodu Design Systému v LMC.
• Nebudeš osamělý pěšák, ale budeš fungovat v rámci zkušeného týmu. Ostatní naučí něco tebe (je libo třeba After Effects nebo 3Dčka?) a ty zase naučíš něco je. Ostatně, kdyby tě zajímaly třeba konkrétně ilustrace a mikroanimace, tak do toho teď plánujeme taky víc proniknout.

Co tě dělá naším člověkem?

• Konkrétní zkušenost s návrhem UI webových a mobilních aplikací.
• Baví tě řešit design appky od celku až po poslední button.
• Cit pro design, barvy a typografii.
• Jsi samostatný a víš, co se musí stát, aby brand prostupoval službou a mluvil takovým jazykem, jakým má mluvit. To ti pomůžeme odkrývat ve výzkumu.

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Dobrý pocit z práce na produktech, které pomáhají lidem - a to není vůbec málo.
• LMC roste, ty můžeš růst s ním. Vznikají nám nové týmy a nové příležitosti.
• Až se Covid přežene, tak zas otevřeme čajovnu. Máme nejlepší čaje z celé Asie. Nebo raději dáváš přednost výborné kávě?
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Nemusíš se zdržovat psaním kilometrového životopisu, radši nám pošli svoje portfolio. Spíš nás zajímá, co jsi doopravdy dělal/a, než pro koho jsi dělal/a. Na online pohovoru nám pak povíš, proč ses rozhodl při tvorbě jít tou cestou, kterou ses rozhodl.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Tomáš Barták
Tomáš Barták

Naším cílem je, aby lidé používali produkty LMC rádi a aby se při práci s nimi cítili dobře. Uživatele se snažíme co nejvíc poznat a být jim partnery v řešení jejich každodenních problémů. Přesně o to se stará tým user experience, který vedu.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu Práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)
Kontaktní osoba
Alexandra Rožcová

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .