Přeskočit na hlavní obsah

PHP/JS Developer/ka v týmu Seduo.cz

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Seduo je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů a patří do rodiny našich LMC produktů. Doteď ho vyvíjely dva týmy vývojářů a nově jsme se rozhodli k nim přidat ještě jeden další, který se bude starat o mezinárodní platformu Sedua. Tu dnes využívá nejen naše mateřská firma ve Finsku (Alma Media), ale už i první klienti na Slovensku, kam jsme loni oficiálně vstoupili.

Budeš součástí malého produktového týmu - tři vývojáři a šéf týmů. Spolupracovat budeš ale také s UXákem, Produkťákem a Delivery managerem, kteří se na tebe už teď těší.

Co se teď u Sedua chystá?

Seduo jsme do konce roku 2019 budovali jen pro český trh, ale společně s jeho růstem se zvýšila i naše ambice přesáhnout české hranice. Od loňského roku proto pracujeme na mezinárodní platformě, aby pro nás vstup na nové trhy v zahraničí byl možný v řádu několika týdnů. Aktuálně jsme ve Finsku a úspěšně se zajíždíme na Slovensku. Chceme dále službu zlepšovat v mnoha aspektech a udělat ji více dynamickou a hravou, ať je pro naše studenty skvělým zážitkem a je pro ně vzdělávání zábavné a motivující. Technologicky přetváříme postupně monolitickou architekturu na mikroservisní. CI/CD máme automatizované a chceme to dále zdokonalovat.

3 hlavní důvody, proč to zvážit

1. Důraz na vzdělávání – podporujeme výměny zkušeností mezi týmy, interní kurzy a workshopy (např. se SensioLabs - autory Symfony), kurzy soft-skills, jezdíme na konference.

2. Kvalitu bereme vážně – code review, unit testy i end-to-end testy jsou pro nás samozřejmostí. Změny releasujeme i několikrát týdně.

3. Máme už 10 let zkušeností s agilním vývojem a rádi se o ně s tebou podělíme.

Jaké technologie budeš používat?

• PHP 7.4 / Symfony 5 ( testy PHPUnit, Selenium )
• JavaScript / ReactJS, GraphQL ( testy Jest, Cypress )
• PostgreSQL/Doctrine
• NodeJS 14
• Continuous integration (Jenkins) a deployment (Docker, Nomad), Linux, Git, provoz v prostředí OpenStack.

Jak fungujeme?

• Automatizujeme, co se dá - od testů po nasazování (continuous integration and deployment).
• Není nám lhostejný stav na produkci - využíváme různé monitorovací nástroje.
• Staráme se o to, abychom nevytvářeli technologický dluh.
• Používáme Docker od lokálního vývoje až do produkce.
• Programátoři se podílejí na návrhu fungování aplikace (nehrajeme si na přesné specifikace, ale preferujeme domluvu).

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání.
• Tvoření smysluplného a úspěšného produktu.
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie (tenhle benefit má teď menší pauzu, ale jen co covid povolí, určitě se vrátí)
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?
Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s naším šéfem vývoje pro Seduo Tomášem Maxmiliánem Janíčkem.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Tomáš Janíček
Tomáš Janíček

Mám pod sebou týmy vývojářů, kteří se starají o online vzdělávací portál Seduo.cz. Naše cíle jsou ambiciózní. Používáme moderní tech stack, který neustále rozvíjíme a budujeme s důrazem na kvalitu a inovace. V této době, kdy se vše bleskově přesouvá do online prostředí, je to velká výzva, kterou rádi přijímáme.

Informace o pozici

Místo pracoviště Ostrava-Moravská Ostrava, Praha-Holešovice
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Kontaktní osoba


                    Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .