Přeskočit na hlavní obsah

Senior React frontendist(k)a pro robota Arnolda

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Robot Arnold je nejmladším produktem LMC. Společně s Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz a dalšími produkty chceme lidem umožnit, aby dělali svou práci rádi. Arnoldův úkol je pomoci firmám změnit způsob, jak dělají zaměstnanecké průzkumy. Arnold je činí rychlejšími, přesnějšími, efektivnějšími a taky zábavnějšími. No a fakt se v tom vyzná.

A my zase hledáme někoho, kdo se vyzná v Reactu a rád by se ujal celé frontendové fasády Arnolda a postupně z něj vytvořil ještě většího fešáka, než je dnes. Jsi to ty? Fakt? Takže si vezmeš Arnolda pod svá křídla? Není toho málo, co bude potřeba obstarat, ale sám nebo sama na Arnolda nebudeš. V týmu jsou i další vývojáři, nicméně budeš mít hlavní slovo v tom, jak bude Arnold na frontendu vypadat, a to už je něco! :)

Jak Arnold funguje a jaká je jeho mise?

Arnold je konverzační robot, který komunikuje se zaměstnanci prostřednictvím chatu snadno, rychle a efektivně. Konverzace zaberou lidem typicky 5 minut a management firmy má výsledky průzkumu ihned po skončení sběru dat. Arnold dává zaměstnancům novou možnost ovlivnit, jak pracují, manažerům pak pomáhá slyšet jejich hlas. Nikdy dřív to nebylo jednoduší. Dnes už Arnolda využívají i velké mezinárodní firmy v různých zemích střední Evropy.

Co Arnolda čeká?

Arnold je dítko inovačního inkubátoru LMC a pořád by se dal označit ještě za startup. Po roce už můžeme směle říct, že se mu daří a vesele roste. Cílem do budoucna je z Arnolda vybudovat skutečně globální produkt. Za tím účelem bude potřeba ho neustále rozvíjet a posouvat, proto i veškerý jeho další vývoj by měl být opravdu dynamický. Postupně plánujeme další rozšiřování týmu tak, aby Arnold získal stejné zázemí jako ostatní produkty z naší dílny.

Z čeho a jak je Arnold poskládán?

 • Je napsán v Reactu. Jako server používá Node.js.
 • Pro API používá GraphQL a Apollo server.
 • Jako ORM Objection.js a pro tvorbu dotazů Knex.
 • Pro ukládání dat používá PostgreSQL.
 • Vše běží v Linuxu a v prostředí OpenStack.

Jak pracujeme?

 • Od roku 2011 aplikujeme Agile. Už v tom docela umíme chodit ;-)
 • Programátoři se podílejí na návrhu fungování aplikace.
 • Nehrajeme si na přesné funkční specifikace, preferujeme týmovou domluvu, aby řešení dávalo smysl.
 • Kvalitu bereme vážně – code review, unit testy, automatické testy jsou pro nás samozřejmostí.
 • Pro vývoj používáme Git, pro Continuous integration Jenkins a  Cypress pro automatické testy.
 • Samozřejmostí je Staging development.
 • Pro deployment pak používáme Docker, Nomad. Docker používáme od lokálního vývoje až do produkce.
 • Není nám lhostejný stav na produkci, pro monitoring využíváme různé nástroje třeba Pingdom.
 • Staráme se o to, abychom nevytvářeli technologický dluh.

A co tě u nás bude dělat šťastným nebo šťastnou?

 • Budeš tvořit smysluplný a úspěšný produkt.
 • Psát budeš kvalitní kód a budeš mít prostor pro další vzdělávání.
 • Získáš týden dovolené navíc a k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
 • V LMC máme čajovnu s nejlepšími čaji z celé Asie. Nebo dáš přednost výborné kávě?
 • Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance.
 • Tučný kredit v Cafeterii.

Tak co? Jdeš do toho?
Pošli nám svoje "CVíčko" nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s naším šéfem vývoje Jirkou a vývojáři Arnolda Tomášem a Michalem.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Kontaktní osoba


          Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .