Přeskočit na hlavní obsah

React Craft-Master pro Teamio.com (kontrakt)

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Do jednoho z našich produktových týmů, který vyvíjí webovou aplikaci pro hledání zaměstnanců a výběr těch nejlepších, Teamio.com, hledáme parťáka, který umí s Reactem zázraky. Takového React Craft-Mastera jako jsi ty, který nám pomůže se zavedením téhle technologie to Teamia a postupně nás bude učit, jak se v tom můžeme zdokonalovat.

Zatím by se jednalo o kontrakt do konce roku, ale pokud nám to situace dovolí a ty budeš chtít, tak budeme určitě rádi pokračovat i dál.

Určitě oceníš dvě věci:

1) Velký prostor pro tvoji iniciativu. Nejsme banka, kde máš všechno nadiktované seshora. Naopak – věříme, že především díky tobě se věci budou posouvat dál. Kvalitní kód a architektura jsou našimi hlavními prioritami. Budeš pracovat v týmu, který má na starosti produkt Teamio.com, který je na českém trhu dobře zavedený, navíc s ambicí mezinárodního přesahu.

2) Agilní prostředí. Máme za sebou dnes už desetiletou zkušenost s agilním vývojem, pracujeme ve scrumových nebo kanbanových produktových týmech, při vývoji klademe důraz na kvalitu a čistotu kódu.

S jakými technologiemi se budeš setkávat?

• Předpokládáme, že v Reactu a Typescriptu se pohybuješ jako ryba ve vodě a máš zkušenosti s návrhem architektury GUI.
• Vítáme zkušenost s React Native i zaváděním Reactu do již existujících enterprise aplikací v jiné technologii.
• Budeme stále více využívat React a celkově modernizovat frontend Teamia, který je teď napsán ve Wicketu.
• Máme vlastní UI knihovnu, ke které tvoříme React komponenty a vytváříme i další knihovny a balíčky, které sdílíme přes více týmů.
• Budujeme firemní design systém, který aplikujeme i v Teamiu.
• Při testování používáme Jest, react-testing-library, Enzyme a Cypress.io.
• Kvalitu kódu nám pomáhá hlídat ESLint, Stylelint a Prettier.
• S daty pracujeme přes REST API SpringBoot aplikací.
• Automatizujeme, co se dá, od testů až po nasazování na produkci. Máme zavedený Docker a Nomad.
• Vyvíjíme s využitím mnoha prostředí (vývojová, integrační, produkční), vše škálujeme a staráme se o performance, vysokou dostupnost a bezpečnost našich řešení.

A co tě u nás bude dělat šťastným?

• Dobrý pocit ze své práce, a to není vůbec málo.
• Budeš mít hodně prostoru pro zlepšování jak sama sebe, tak celé naší firmy.
• Nejrůznější interní, ale i externí přednášky/kurzy. Navíc budeš mít volný přístup do našeho produktu Seduo, které je možnostmi osobního rozvoje naplněno k prasknutí :)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie (tenhle benefit má teď menší pauzu, ale jen co covid povolí, určitě se vrátí)
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office (umíme si představit i remote spolupráci).
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám svoje "CVíčko" nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s naším React guru Tomem Literou a Lead Developerem týmu Andrejem Gavurou.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Petr Lančarič
Petr Lančarič

Jako leader třech programátorských týmů se starám o softwarový vývoj aplikace Teamio určené pro nábor kandidátů. Baví nás neustále modernizovat její softwarovou architekturu a vymýšlet, jak ji posouvat dál, aby co nejlépe sloužila HR manažerům v různě velkých firmách.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu určitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Kontaktní osoba


                    Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .