Přeskočit na hlavní obsah

Front-end developer/ka s vášní pro high-end kód

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Je fajn dělat věci tak dobře, aby na ně člověk mohl být pyšný. U nás pro to budeš mít ty nejlepší podmínky. Budeš vytvářet kariérní stránky pro velké české i zahraniční firmy (najdeš je třeba na Jobs.cz) a plně tu využiješ svoje nadšení pro responsivní a moderní webdesign.

Rádi s tebou budeme spolupracovat na IČO i na pracovní smlouvu. Akorát je potřeba dopředu upozornit, že je to pozice za mateřskou, takže bychom se domlouvali na dobu určitou. To se pak ale samozřejmě ještě v průběhu naší spolupráce může změnit, když nám to okolnosti dovolí a budeme spolu vzájemně spokojení. :)

3 důvody, proč to zvážit

1. Dostatek času pro kvalitní kód, sebevzdělávání i inovace.
2. Dáváme důraz na vzdělávání - děláme setkání frontenďáků napříč týmy, organizujeme interní kurzy (např. Měsíc deploymentu), spolupracujeme s komunitami, které u nás pořádají přednáškové akce
3. Máme vlastní firemní čajovnu s čajovníkem (to teď sice není aktuální, ale jakmile to covidová situace dovolí, tak zase bude) a nekonečnou zásobu vynikající fair-trade kávy.

S čím budeš každý den pracovat?

Jenom aby bylo jasno - nechceme abys byl další Tim Berners-Lee a měl 30 let praxe, naopak ta praxe nám je celkem jedno. Jde nám o to, co reálně umíš a zvládneš. Chceme vědět, že si hravě poradíš s:

• HTML5, PHP, Twig, CSS3, standardy W3C, Git.
• Responsivní design a vývoj webů pro mobilní zařízení všeho druhu.
• JavaScript, jQuery, ale také občas ReactJS.
• CMS Wordpress + se pokukujeme po nějakém Headless CMS.
• Zpracování grafických podkladů (rozřezání a další úpravy grafiky - Photoshop, Adobe XD, Figma).

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Prostor pro zkoušení nových technologií
• Nejrůznější interní, ale i externí přednášky/kurzy. Navíc budeš mít volný přístup do našeho produktu Seduo, které je možnostmi osobního rozvoje naplněno k prasknutí :)
• Pokud budeme spolupracovat na zaměstnanecký poměr, tak tě čeká týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie (tenhle benefit má teď menší pauzu, ale jen co covid povolí, určitě se vrátí)
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď (zatím online) si o tom popovídat s šéfem Customer Design týmu Petrem Kincem.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu určitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Kontaktní osoba


                    Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .