Přeskočit na hlavní obsah

Expert/ka na interní komunikaci od A(kcí) až po Z(áchody)

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

(NÁHRADA ZA MD/RD)

Dokážeš navrhnout a zrealizovat parádní záchodovou kampaň? Víš, jaké dodavatele poptat, abys měl/a to nejlepší šáňo na teambuildingu? No tak, to jsi přesně náš člověk! :)

Hledáme teď totiž někoho s těmito dovednostmi, kdo by od naší současné interky & evenťačky převzal štafetu v době, kdy bude na mateřské/rodičovské (a třeba v té spolupráci budeme pokračovat i potom, když to situace dovolí). Jednoduše někoho, kdo by si vzal do parády celou interní komunikaci od návrhu až po realizaci.

Co všechno budeš mít pod svými křídly?

• Budeš tvůrcem obsahu interní komunikace online i offline, takže tě čeká spousta psaní – často ti s tím bude pomáhat i tým naší interní agentury.
• Budeš hlavním zdrojem novinek, takže bude potřeba, abys aktivně zjišťoval/a, co se kde ve firmě připravuje a chystá – za tím účelem budeš v intenzivním kontaktu s produkťáky, business ownery, šéfy různých týmů atd.
• Čeká tě i organizace interních akcí (velkých i menších), kde bude na tobě, aby ses o celou akci postaral/a od vymyšlení konceptu akce, přes jednání s dodavateli až po zajištění zvukotechniky – mezi největší akce patří třeba celofiremní večírek nebo celofiremní teambuilding
• Na tvých bedrech bude i řešení “dárků“ pro zaměstnance – od drobného občerstvení ku příležitosti různých svátků (ovoce, jogurty…) až po větší vánoční dárky.
• A v neposlední řadě budeš obsahový správce/kyně našeho intranetu a garant/ka komunikačních kanálů

Stranou toho všeho je třeba zmínit, že (stejně jako řada dalších firem) teď intenzivně řešíme 2 velké změny – přemýšlíme o konceptu nových kanceláří + řešíme, jak budeme společně fungovat v době post-covidové aka. “New normal“. Obě tahle témata bude potřeba velmi dobře a přehledně komunikovat do firmy, takže to je určitě taková nejbližší větší výzva, na kterou se můžeš těšit.

Jak si tě představujeme?

• V první řadě jsi člověk, co má rád lidi – a to není žádné nahodilé heslo, ale extrémně důležitá část naší představy o tobě. Právě to, že máš rád/a lidi a rád/a s nimi komunikuješ, z tebe dělá tu/toho pravou/ého na tuhle pozici.
• Máš neuvěřitelně vyladěné organizační schopnosti a dokážeš ve vteřině přepnout z role příjemné/ho společnice/ka do role přísné/ho produkční/ho, co nahání dodavatele a zařizuje vše, co je potřeba.
• Jsi kreativní duše a dokážeš samostatně vymýšlet koncepty jednotlivých interních akci v podstatě na klíč.
• Když se u tebe nesbíhají informace tak, jak je potřeba, dokážeš tomu jít naproti a aktivně si je od lidí zjistit. Volně přeloženo – když nejsi “up to date“, tak ti lehce tiká pravé oko. :)
• Angličtinu nutně nemusíš mít na úplně high level úrovni, ale bylo by fajn, aby ses alespoň dopsal/a a domluvil/a
• Měl/a bys mít s interkou už nějaké zkušenosti – nechceme 15 let praxe, ale určitě potřebujeme, abys od samého začátku dobře věděl/a, co děláš.

A jak si můžeš představit ty nás?

• Jsme poměrně malý, ale zato čiperný tým, který se stará o celou řadu věcí od výzkumu a analýz trhu práce, přes spolupráci s neziskovkami a dalšími partnery, komunikaci s novináři, dále se věnujeme péči o klienty a uživatele našich služeb, o CSR a jiné přesahové aktivity - a v neposlední řadě se staráme také o interku.
• Tvým budoucím šéfem bude Tomáš Ervín Dombrovský (možná znáš, protože nás reprezentuje na nejrůznějších odborných akcích a v médiích) a spolu byste zatím všechno řešili napřímo.
• Už teď bude ale dobré nastínit, že plánujeme sestavit celý nový komunikační tým, ve kterém by (kromě tebe jako interky) byl ještě někdo na externí komunikaci a organizaci akcí s klienty a také někdo, kdo by si to celé vzal manažersky po palec – čili časem byste měli být celkem 3 komunikátoři. :)

Na co se můžeš těšit?

• Na nejrůznější interní, ale i externí přednášky/kurzy. Navíc budeš mít volný přístup do našeho produktu Seduo, které je možnostmi osobního rozvoje naplněno k prasknutí :)
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie (tenhle benefit má teď menší pauzu, ale jen co covid povolí, určitě se vrátí)
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo svůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s tvým (možná) budoucím šéfem Tomášem Ervínem Dombrovským.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Tomáš Ervín Dombrovský
Tomáš Ervín Dombrovský

Mapuji jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce, přednáším o tom a kromě toho se starám o veřejně prospěšné aktivy přesahující každodenní byznys LMC.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu určitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Kontaktní osoba


                    Dagmar Šimonová
Dagmar Šimonová

Nábor je pro mě takový namlouvací tanec, z něhož může vzniknout mezi zaměstnancem a firmou dlouhodobý a pevný vztah. Společně s manažery se snažím do týmu produkťáků, uxáků, marketérů, analytiků, výzkumníků nebo finančníků najít lidi, kteří jsou nejen vynikajícími odborníky, ale s nimiž si kulturně i lidsky sedneme. Na to klademe velký důraz. Těším se, až se setkáme.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .