Přeskočit na hlavní obsah

Product development recruiter & správce náborů (kontrakt)

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Ve světě IT recruitmentu jsi jako ryba ve vodě a nikdo ti nemusí dvakrát vysvětlovat, jak zásadní rozdíl je mezi javou a jawou. :) Moc dobře tohle prostředí znáš a hravě si poradíš se všemi pozicemi v rámci softwarového produktového vývoje od vývojáře až po UX designéra. Je to tak správně? No tak to je značka ideál! Právě někoho s takovým záběrem teď hledáme na kontrakt/IČO (zatím) do konce roku k nám do LMC.

Pojďme si to říct víc do detailu…

Hned na úvod by mělo určitě zaznít, že preferujeme, abys s námi mohl/a být na full-time, ale můžeme se bavit i o trochu menším úvazku (70-80%). Teď ale pojďme k věci, o čem by to vlastně bylo:

• Staral/a by ses o headhunting v oblasti IT a Produktového vývoje od programátorských pozic přes DevOps, BI Analytiky až po UI/UX Designéry a produkťáky.
• Díky svému nadšení pro organizovanost bys měl/a pod palcem i správu náborů a zvaní kandidátů na pohovory u našich pozic i z dalších divizí – Finance, Sales, Marketing, atd…
• Spolupracoval/a bys v rámci náboru intenzivně s hiring manažery a komunikoval s nimi o dalším postupu s kandidáty
• Byl/a bys součástí HR týmu (u nás říkáme EG = Employee Guidance) a stal by ses pravou rukou našim třem EG Partnerům – Adamovi (Technology), Dáše (Business Development) a Honzovi (Sales).
• V případě zájmu bys pak mohl/a s Adamem, který se vedle toho stará i o naší značku zaměstnavatele, chodit na komunitní akce, konference a přiučit se i tomuhle řemeslu. :)

Víme, že jsi v Recruitmentu ostřílený/á matador/ka, a když tě hodíme do vody, tak z fleku zvládneš plavat jakoby nic. Stejně tě ale chceme ujistit, že na to plavání nebudeš sama a vždycky se na nás budeš moct s čímkoliv obrátit.

Co ti bude tu práci trochu zjednodušovat?

• Jsme firma, která vlastní Jobs.cz, Pracezarohem.cz, Atmoskop.cz, Teamio.com, nově i Techloop a další, takže budeš mít přístup do poměrně slušných databází a budeš si moct náležitě “zaheadhuntit“.
• Organizaci náboru ti bude hodně zjednodušovat naše Teamio, takže se nemusíš bát nějakých děsivých Excelů (ne, že bychom je tu vůbec neměli, ale ty co máme se tě budou týkat jen minimálně). :)
• A velké plus je i to, že u nás ve firmě nemusíš (téměř) nikomu dvakrát vysvětlovat, že nábor je důležitý a vyjádření ke kandidátům nepočká. Samozřejmě i tak budeš muset do hiring manažerů trochu “šťouchat“, ale přece jen o poznání méně než leckde jinde.

Jak si tě představujeme?

• V první řadě jsi fajn člověk, se kterým je radost trávit čas a je na tebe spoleh. (Tohle je mnohdy vyprázdněné heslo, ale pro nás jsou tyhle kvality u člověka naprosto zásadní a velmi si jich vážíme)
• Ve vodách Recruitmentu máš léta praxe a když se podíváš na naše otevřené pozice, tak můžeš s jistotou říct, že si se všemi poradíš.
• Máš zkušenosti se správou náboru a plánováním. Víš, jaké to je komunikovat s hiring manažery a pokud ti chybí nějaké info tak víš, kde a jak ho hledat.
• Jsi profesionál/ka, který dokáže naskočit a rovnou fungovat – budeme ti sice k ruce, ale očekáváme, že tvoje nalodění bude velmi rychlé.
• Jako kontraktor(ka) máš svoje vlastní kanály a sítě na získávání kandidátů – předpokládáme, že si platíš linkedin recruiter nebo minimálně, že ho dokážeš dobře obejít. :D

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Budeš mít volný přístup do našeho produktu Seduo, které je naplněno všelikými možnostmi osobního rozvoje, a to je teda při spolupráci na kontrakt parádní benefit! :)
• Pokud budeš mít zájem, tak pro tebe bude benefitem i poznávání světa HR marketingu a budování značky zaměstnavatele – ale to necháváme na tobě.
• Až se Covid přežene, tak zas otevřeme čajovnu. Máme nejlepší čaje z celé Asie. Nebo raději dáváš přednost výborné kávě?
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" (zatím online) si o tom popovídat s našimi EG Partnery pro Technology a Business Development – Adamem a Dášou.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu Práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu určitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Kontaktní osoba


                    Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .