Přeskočit na hlavní obsah

Teamio konzultant(ka) & expert(ka) na svět náboru pro Moravu

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Znáš svět náboru a náborových systémů jako své boty a přemýšlíš, kam se s tímhle know-how dál vrtnout? No tak to pojď číst dál, protože my tu pro tebe máme něco, co by ti mohlo padnout jako p***l na hrnec! :)

Hledáme totiž někoho přesně s tvým náborářským backgroundem, kdo by se stal konzultantem(kou) za naše Teamio a tedy i pravou rukou pro naše klienty v celé oblasti náboru. Coby jejich rádce(kyně) a školitel(ka) bys jim pomohl(a) Teamio nejen snadno implementovat, ale hlavně ho pak využít naplno, aby jim to vyřešilo všechny jejich náborové potřeby. Tak co? Troufneš si? :)

Co by teda bylo tvým úkolem?

V kostce řečeno se z tebe stane “Teamio Grand Master“ pro naše moravské klienty – tvé jméno by si měli napevno s Teamiem spojit a obracet se na tebe, kdykoliv v něm budou potřebovat pomocnou ruku. Pojďme to ale vzít víc do detailu:

• Jako expert(ka) na nábor a Teamio budeš pořádat pravidelná online i offline školení pro klienty – nové, staré, malé i velké. :)
• Budeš s klienty konzultovat jejich náborové potřeby a stejně tak i jejich interní náborové procesy – za pomocí analýzy těchto potřeb a procesů pak klientům pomůžeš s implementací Teamia a jeho maximálním využitím.
• Postaráš se o hladké nalodění klienta na všech úrovních uživatelů – od HR týmu až po jednotlivé hiring manažery.
• Každý klient má naší straně svého obchodníka(ci) – těm ty budeš parťákem(čkou) a budeš s nimi chodit na některé schůzky a pomáhat jim s přípravou.
• Budeš hlavní Teamio spojkou pro naše obchodníky i klienty, takže se připrav na nemalé množství hovorů a mailů s tím spojených.
• Díky blízkému vztahu s klienty získáš dost cenné zpětné vazby, které pak budeš předávat produktovým týmům, abychom mohli Teamio neustále zdokonalovat.
• No a v neposlední řadě se budeš i podílet na tvorbě klientských webinářů

Zní to jako pěkná nálož (a neříkáme, že není), ale neboj, budeš kolem sebe mít tým lidí, na které se můžeš spolehnout a šéfku, která ti s tím vždycky ráda pomůže. :)

Jak si tě představujeme?

• V první řadě jsi fajn člověk, se kterým je radost trávit čas a je na tebe spoleh. (Tohle je mnohdy vyprázdněné heslo, ale pro nás jsou tyhle kvality u člověka naprosto zásadní a velmi si jich vážíme)
• Máš analytickou mysl a dokážeš díky tomu perfektně pochopit potřeby klienta a přetavit je v maximálně efektivní řešení.
• Nečekáš, než se ti někdo ozve s problémem. Sám(a) vyhledáváš příležitosti, jak klientovi pomoct a zdokonalit tak jeho uživatelskou zkušenost.
• V napjatých situacích, když klient řeší nějaký větší problém, se ti nerozklepou kolena, ale naopak vyhrneš rukávy a pustíš se do akce.
• Máš schopnost “drajvovat“ věci kupředu a vymýšlet stále nové zlepšováky.

Co bys měl(a) znát a umět?

• Bude jedině dobře a výhodou, když už budeš zkušenosti v oboru mít a budeš rozumět tomu, jak vypadá denní rutina náboráře, hiring manažera i kohokoliv dalšího, kdo k náboru přispívá.
• No a teď samozřejmě k té praxi - nejlépe by se v tobě měla kombinovat zkušenost náboráře/personalisty a konzultanta s praxí v zavádění náborových systémů.
• Máš zkušenosti s vedením a organizací větších školení/webinářů a ideálně i přímo v tématice ATS, další bod pro tebe :) (mimochodem lekce č.1 -> pokud si za ATS dosazuješ “anonymní tření slimáků“, tak radši otevři Google a hledej). :)
• Jasně, léta praxe a zkušeností jsou fajn, ale stejně jde nakonec o ty, abys měl(a) hlavně selský rozum a otevřenou hlavu – ten zbytek se totiž dá vždycky dohnat a naučit.
• Na čem ale z principu trváme určitě je to, že jsi aktivní řidič(ka) a nevadí ti jezdit po klientech napříč Moravou.
• Stejně tak “must have“ je angličtina, která by pro tebe neměla být žádný problém a zvládneš v ní i přednášet.

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• O tvoji dobrou náladu se bude starat tým dobrých lidí kolem tebe.
• Nejrůznější interní, ale i externí přednášky/kurzy. Navíc budeš mít volný přístup do našeho produktu Seduo, které je možnostmi osobního rozvoje naplněno k prasknutí :)
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" (zatím online) si o tom popovídat s manažerkou týmu – Juditou Lebovou.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Michal Dlouhý
Michal Dlouhý

Marketing je slovo, které ne vždy vzbuzuje pozitivní emoce a hrdost na to, co člověk dělá. Neoprávněně. Pokud chcete mít radost z toho, kolika lidem jste svojí prací pomohli a kolik jste jich inspirovali, je pro vás marketingové oddělení LMC hodně dobrá volba.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Kontaktní osoba


                    Dagmar Šimonová
Dagmar Šimonová

Nábor je pro mě takový namlouvací tanec, z něhož může vzniknout mezi zaměstnancem a firmou dlouhodobý a pevný vztah. Společně s manažery se snažím do týmu produkťáků, uxáků, marketérů, analytiků, výzkumníků nebo finančníků najít lidi, kteří jsou nejen vynikajícími odborníky, ale s nimiž si kulturně i lidsky sedneme. Na to klademe velký důraz. Těším se, až se setkáme.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .