Přeskočit na hlavní obsah

UX Designer/ka pro Teamio (Freelancer 100%)

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Že UX je o něčem trochu víc, než o hraní s pixely? No tak to máš naprostou pravdu a my se pod to s tebou rádi podepíšeme! Hledáme někoho přesně s touhle filosofií, kdo by se tandemově staral o inzertní část našeho produktu Teamio. Tvým parťákem do tohohle UXového tandemu by byl náš UXák a velký sympaťák Miloš.

Teamio je responsivní webová aplikace, určitě nejkomplexnější a nejsložitější z našich produktů. Slouží jako nástroj pro správu náborového procesu, který pomáhá firmám nalézt ty správné zaměstnance. Kdo chce inzerovat na Jobs.cz nebo Prace.cz, musí do Teamia :-)

Dnes už Teamio pomáhá více jak 62 000 uživatelům z více jak 20 000 firem a tří států (CZ, SK & PL) a ty jim práci v Teamiu můžeš ještě zdokonalit! Spektrum uživatelů sahá od živnostníka s jedním zaměstnancem až po HR manažera z nadnárodní firmy s 5000+ zaměstnanci.

Co teď mimo jiné plánujeme a čeho by ses mohl/a účastnit?

• Budeme navrhovat architekturu (co se uživatelského prostředí týče i technickou) pro kompletní customer journey vystavení inzerátu na všechny pracovní portály.
• Velký důraz se bude klást na rozdílné nároky a specifika velkých a malých firem.
• Na této architektuře pak chceme postavit vystavování na polském trhu.

Proč do toho jít?

• Budeš součástí ostříleného přátelského 14členného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek hlav pro inspiraci a konzultaci návrhů.
• Pokud chceš vyzkoušet něco nového, máš naši plnou podporu.
• Budeš mít možnost vidět se s uživateli tak často, jak budeš potřebovat, ať už v terénu nebo u nás, s full servisem a odbornou podporou našeho skvělého user research oddělení.
• Budeš mít možnost účastnit se zajímavých zahraničních i tuzemských konferencí a workshopů.
• Můžeš se bavit na týmových výjezdech pracovních i nepracovních.

Záleží nám na tom, co a jak děláme…

Chceme dělat UX, jak nejlíp to jde, a je fajn, že pro to máme v LMC super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu, naopak nezbytnou součástí našich designových procesů je uživatelský výzkum - rádi pracujeme v terénu a analyzujeme data. Produktový vývoj jedeme podle dual track agile metodiky. A umíme to opravdu dobře :-)

…ale také na tom s kým to děláme

Potřebujeme zkušeného UX designera/ku, který/á se dokáže vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu. Čistý a jednoduchý design je tvojí mantrou, stejně tak hezký a srozumitelný text. Nebojíš se lehčí analytiky (na odbornější věci máme specialistu). Umíš pracovat např. s Figmou, Axure, Google Analytics nebo Google Optimize. Dokážeš pro svůj nápad nadchnout nejen sám/sama sebe, ale i své kolegy. Nečekáš na zadání a umíš si dobře rozvrhnout práci.

Co tě u nás bude těšit?

• Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo.
• LMC roste, ty můžeš růst s ním. Vznikají nám nové týmy a nové příležitosti.
• Až se Covid přežene, tak zas otevřeme čajovnu. Máme nejlepší čaje z celé Asie. Nebo raději dáváš přednost výborné kávě?
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?
Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" (zatím online) si o tom popovídat s naším šéfem UX týmu Tomášem Bartákem a Lead UXačkou Sašou Rožcovou.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Tomáš Barták
Tomáš Barták

Naším cílem je, aby lidé používali produkty LMC rádi a aby se při práci s nimi cítili dobře. Uživatele se snažíme co nejvíc poznat a být jim partnery v řešení jejich každodenních problémů. Přesně o to se stará tým user experience, který vedu.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)
Kontaktní osoba
Alexandra Rožcová

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .