Přeskočit na hlavní obsah

Product designer / UX Designer pro Jobs.cz

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Že UX je o něčem trochu víc, než o posouvání čtverečků? No tak to máš naprostou pravdu a my se pod to s tebou rádi podepíšeme! Hledáme někoho přesně s touhle filosofií, kdo se s námi bude starat o největší pracovní portál v ČR.

Jobs.cz určitě znáš. Většina lidí si přes něj hledá zaměstnání. Ročně pomůže najít práci statisícům lidí. Zároveň je to jeden z nejstarších portálů na českém internetu (existuje už od roku 1996).

Na Jobs.cz pracuje několik produktových týmů. Ty se budeš starat o relevanci výsledků vyhledávání, konkrétně jak zkrátit a zjednodušit cestu od příchodu na Jobs.cz po zobrazení správného inzerátu. A nebudeš na to sám. Tvými UX parťáky z dalších Jobs.cz týmů budou velcí sympaťáci Marian a Michal.

Co teď mimo jiné plánujeme a čeho se budeš účastnit?

 • Budeme pracovat na tom, aby Jobs.cz byly přívětivější pro lidi z IT a další tzv. "zlaté límečky". A že máme co dohánět!
 • Společně budeme řešit, jak lidem usnadnit zadávání vyhledávacích dotazů. Aby snadno našli tu svou vysněnou práci mezi statisíci jiných nabídek.
 • Plánujeme navrhnout čistší a přehlednější výsledky vyhledávání.

Proč do toho jít?

 • Budeš součástí ostříleného a přátelského 20členného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek hlav pro inspiraci a konzultaci návrhů.
 • Zároveň budeš součástí našlapaného produktového týmu. * Největší parťák ti tu bude produkťák Vašek, se kterým budeš dělat produktové discovery a vymýšlet do Jobs.cz nové věci.
 • Spolu s Vaškem se budete vidět s uživateli tak často, jak budete potřebovat. V terénu i u nás, a to s full servisem a odbornou podporou našeho skvělého user research oddělení.
 • Pokud budeš chtít vyzkoušet nebo se naučit něco nového, budeš mít naši plnou podporu.
 • Pozveme tě na naše pravidelné snídaně, a dáme si s tebou rádi večeři nebo pivo po práci. Občas vyrazíme na delší výjezd mimo Prahu.

Záleží nám na tom, co a jak děláme…

Chceme dělat UX, jak nejlíp to jde. A v LMC pro to máme super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu. Naopak, rádi pracujeme v terénu, analyzujeme data a nezbytnou součástí designového procesu je u nás uživatelský výzkum. Nejvíc času budeš trávit s produktovým týmem. Díky úzké spolupráci s produkťákem a vývojáři budeš ovlivňovat, kam bude produkt směřovat. Produktový vývoj jedeme podle dual track agile metodiky. A umíme to opravdu dobře :-)

Záleží nám i na tom, s kým to děláme. A proto potřebujeme:

 • Zkušeného produktového designera, s aspoň 4 roky praxe, který se dokáže vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu.
 • Jako výhodu vidíme zkušenost s větším e-commerce nebo saas produktem, ale nutné nám to nepřijde.
 • Designera, který zná návrhové vzory, záleží mu na srozumitelnosti textů a rozumí si s analytikou (Google Analytics, A/B testování).
 • Kolegu, který rád spolupracuje, protože vedle UXáků, produkťáka a vývojářů bude spolupracovat třeba i s R&D, analytickým týmem nebo marketingem.
 • Empatického řečníka, který umí svůj návrh srozumitelně představit, obhájit si ho, ale zároveň i naslouchat argumentům ostatních.
 • A v neposlední řadě člověka, který je aktivní, nečeká na zadání a umí si dobře rozvrhnout práci.

Co tě u nás bude těšit?

 • Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo.
 • LMC roste, ty můžeš růst s ním. Vznikají nám nové týmy a nové příležitosti.
 • Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
 • Až se Covid přežene, tak zas otevřeme čajovnu. Máme nejlepší čaje z celé Asie.
 • Taky u nás najdeš vynikající fair trade kávu.
 • Tučný kredit v Cafeterii a k tomu stravenkový paušál.
 • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
 • Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?
Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" si o tom popovídat s naším šéfem UX týmu Tomášem Bartákem a teamleadem Tomem Kubinou.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Tomáš Barták
Tomáš Barták

Naším cílem je, aby lidé používali produkty LMC rádi a aby se při práci s nimi cítili dobře. Uživatele se snažíme co nejvíc poznat a být jim partnery v řešení jejich každodenních problémů. Přesně o to se stará tým user experience, který vedu.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Kontaktní osoba


          Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .