Přeskočit na hlavní obsah

Markeťák(čka) se smyslem pro IT do Techloop.io

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Marketing ve světě IT firem je kolikrát výzva sama o sobě, ale ta správná zábava začíná teprve, když tvůj produkt má jako výhradní B2C cílovku právě IT profesionály. To je totiž svět, kterému je potřeba dobře porozumět a naučit se s ním komunikovat jeho řečí. To ale tobě vysvětlovat nemusíme, sám(a) to dobře znáš a umíš v tom plavat jako ryba ve vodě. Právě proto tě chceme mít na palubě našeho týmu! :)

Techloop je dnes už dobře zavedená značka, která patří do produktové rodiny LMC a působí v CZ, SK a HU, ale ráda by vycestovala i do dalších zemí. S tím je spojená potřeba nastavení a držení celé marketingové strategie napříč zeměmi a k tomu právě potřebujeme tvoji bystrou hlavu, aby se o to postarala. Tak co? Troufneš si? :) Tak čti dál…

O čem je Techloop a jak se mu vede?

Techloop je portál zaměřený nábor v IT prostředí, jehož cílem je nabídnout firmám a IT profesionálům ideální platformu, na které se můžou propojovat a navazovat spolupráce. Uchazeči si na Techloopu vytvářejí a udržují své profily, které pak naše algoritmy propojují se zajímavými nabídkami firem – ty pak mají možnost uchazeče napřímo oslovit a dohodnout spolupráci.
Naší vizí je, že Techloop bude do budoucna pevnou součástí jakéhokoliv rozhodování o změně práce v IT prostředí nejen v zemích střední Evropy, ale všude na světě! … no... a ty v téhle vizi budeš lítat s námi jako hlavní marketingový tahoun :)

Co tě u nás čeká?

 • Starost o produkt a značku Techloop od A do Z ve všech zemích, kde jsme a budeme... takže tak nějak všechno. :)
 • Poznávání potřeb cílových skupin, návrhy marketingové strategie a nastavení cílů.
 • Zodpovědnost za to, aby naši klienti rozuměli výhodám Techloopu a dokázali je naplno využít.
 • Péče o komunikaci s firemními uživateli, aby věděli o novinkách a o všem, co pro ně připravujeme.
 • Budeš parťákem salesu, aby naši obchodníci měli všechny potřebné argumenty a materiály pro splnění cílů.
 • Budeš jedna ruka s celým produktovým týmem - těšit se můžeš na produkťáka Ondru, šéfa vývoje Radovana, vývojáře Waela a Pavla, no a v neposlední řadě taky na našeho Techloopáckého kapitána, kterým je Andrew.
 • Bude na tobě, aby Techloop všude komunikoval konzistentně a srozumitelně – postaráš se o náš web, blog, mailing, sociální média a cca 4-6x do roka i live event pro IT komunitu
 • Sice nebudeš úplně v roli manažera, ale budeš mít k sobě jednoho junior markeťáka na part-time a očekáváme, že se mu budeš v rámci možností věnovat a trochu ho povedeš.
 • Ale neboooj… nebudeš na to sám, k ruce ti bude celá interní marketingová agentura plná specialistů a taky se vždycky můžeš obrátit na svého šéfa Michala (aka Dlouhán).

Jak si tě představujeme?

 • Baví tě oblast pracovního trhu a rád/a sleduješ, kam se v této digitální době posouvá.
 • Nemáš problém řídit marketingové aktivity přes více zemí.
 • Máš chuť posunout Techloop o velký krok a zanechat tak v něm pořádnou stopu. Máš nápady jak na to.
 • Často se ptáš “proč?” a svoje rozhodnutí stavíš na číslech a faktech.
 • Máš přehled napříč marketingem a praxí sis ověřil, co kdy funguje a taky ne.
 • Máš praktickou zkušenost s 360° marketováním online produktu, ideálně přímo s B2B/B2C produktem.
 • Domluvíš se anglicky s kolegy z jiných zemí a report v angličtině zvládneš levou zadní.
 • Agilní postupy ti nejsou cizí.

A co tě u nás bude dělat štastným/ou?

 • Dobrý pocit ze své práce, kterou pomáháš jiným lidem, a to není vůbec málo.
 • Nejrůznější interní, ale i externí přednášky/kurzy. Navíc budeš mít volný přístup do našeho produktu Seduo, které je možnostmi osobního rozvoje naplněno k prasknutí :)
 • Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. * Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
 • Čajovna s nejlepšími čaji z celé Asie (tenhle benefit má teď menší pauzu, ale jen co covid povolí, určitě se vrátí)
 • Tučný kredit v Cafeterii.
 • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
 • Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni třeba právě na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" (zatím online) si o tom popovídat s Michalem Dlouhým (aka Dlouhánem) a Andrewem Eliottem, který je velitelem celého Techloopu.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Michal Dlouhý
Michal Dlouhý

Marketing je slovo, které ne vždy vzbuzuje pozitivní emoce a hrdost na to, co člověk dělá. Neoprávněně. Pokud chcete mít radost z toho, kolika lidem jste svojí prací pomohli a kolik jste jich inspirovali, je pro vás marketingové oddělení LMC hodně dobrá volba.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Kontaktní osoba


          Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .