Přeskočit na hlavní obsah

Product designer / UX designer pro Techloop.io

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Techloop je nový bouřlivý startupový mustang v naší produktové stáji pracovních portálů. Techloop jde na hledání práce z jiné strany. Soustředí se totiž na IT profesionály, kteří se nechávají lovit a oslovovat, než aby sami aktivně psali firmám klasickým způsobem.

Techloop je na začátku své produktové cesty. Hodně se mění, přizpůsobuje, revoltuje. Ale už by se rád začal malinko zklidňovat a usazovat. Prostě přechází do své další produktové fáze. A v té potřebuje designera, který zná dobře UX proces, aby ho tu začal zavádět.

Co teď mimo jiné plánujeme a čeho se budeš účastnit?

 • Budeme kompletně předělávat části pro uchazeče i části pro firmy, takže budeš mít velký vliv na budoucí podobu celého produktu.
 • Postupně budeme sjednocovat všechny prvky, aby byl produkt konzistentní. Ruku v ruce s tím jde i vytvoření knihovny komponent.
 • Potřebujeme zavést UX proces. Techloop s různými designery spolupracoval, ale vždy projektově. Nově bude UX designer integrální součástí produktového týmu.

Proč do toho jít?

 • Budeš součástí ostříleného a přátelského 20členného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek hlav pro inspiraci a konzultaci návrhů.
 • Budeš se vídat s uživateli tak často, jak budeš potřebovat. V terénu i u nás, a to s full servisem a odbornou podporou našeho skvělého user research oddělení.
 • Pokud budeš chtít vyzkoušet nebo se naučit něco nového, budeš mít naši plnou podporu.
 • Pozveme tě na naše pravidelné snídaně, a dáme si s tebou rádi večeři nebo pivo po práci. Občas vyrazíme na delší výjezd mimo Prahu.

Záleží nám na tom, co a jak děláme…

Chceme dělat UX, jak nejlíp to jde. A v LMC pro to máme super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu. Naopak, rádi pracujeme v terénu, analyzujeme data a nezbytnou součástí designového procesu je u nás uživatelský výzkum. Nejvíc času budeš trávit s produktovým týmem. Díky úzké spolupráci s produkťákem a vývojáři budeš ovlivňovat, kam bude produkt směřovat. Produktový vývoj jedeme podle dual track agile metodiky. A umíme to opravdu dobře :-)

Záleží nám i na tom, s kým to děláme. A proto potřebujeme:

 • Zkušeného produktového designera, s aspoň 4 roky praxe, který se dokáže vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu.
 • Jako výhodu vidíme zkušenost s větším e-commerce nebo saas produktem, ale nutné nám to nepřijde.
 • Designera, který zná návrhové vzory, záleží mu na srozumitelnosti textů a rozumí si s analytikou (Google Analytics, A/B testování).
 • Kolegu, který rád spolupracuje, protože vedle UXáků, produkťáka a vývojářů bude spolupracovat třeba i s R&D, analytickým týmem nebo marketingem.
 • Empatického řečníka, který umí svůj návrh srozumitelně představit, obhájit si ho, ale zároveň i naslouchat argumentům ostatních.
 • A v neposlední řadě člověka, který je aktivní, nečeká na zadání a umí si dobře rozvrhnout práci.

Co tě u nás bude těšit?

 • Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem. A to není vůbec málo.
 • LMC roste a ty můžeš růst s ním. Vznikají nám nové týmy a nové příležitosti.
 • Až se Covid přežene, tak zas otevřeme čajovnu, kde máme nejlepší čaje z celé Asie. Pokud dáváš přednost kávě, pochutnáš si u nás také.
 • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
 • Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz a recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?
Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" si o tom popovídat s naším šéfem UX týmu Tomášem Bartákem a teamleadem Tomem Kubinou.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Tomáš Barták
Tomáš Barták

Naším cílem je, aby lidé používali produkty LMC rádi a aby se při práci s nimi cítili dobře. Uživatele se snažíme co nejvíc poznat a být jim partnery v řešení jejich každodenních problémů. Přesně o to se stará tým user experience, který vedu.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Kontaktní osoba


          Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .