Přeskočit na hlavní obsah

Product designer / UX designer pro Arnolda

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Arnold je zvídavý empatický chatbot, který se ptá lidí ve firmách na jejich spokojenost s prací, firmou nebo třeba šéfem. Výsledky pak zpracuje rychlostí blesku a servíruje je manažerům, HR oddělení a vedení, aby na jejich základě mohli udělat zaměstnance ještě spokojenější. Zpětná vazba je pro Arnolda všechno.

Arnold je na začátku své produktové cesty. Hodně se mění, přizpůsobuje, revoltuje. Ale už by se rád začal malinko zklidňovat a usazovat. Prostě přechází do své další produktové fáze. A v té potřebuje designera, který zná dobře UX proces, aby ho tu začal zavádět.

Co teď mimo jiné plánujeme a čeho se budeš účastnit?

 • Potřebujeme, aby firmy používaly Arnolda ideálně každý měsíc. Proto přemýšlíme o změnách současných průzkumů nebo o novém typu průzkumu.
 • Budeme zjednodušovat ovládání Arnolda, aby si firmy mohli nastavit co nejvíc věcí souvisejících s plánovaným průzkumem.
 • Budeme zjednodušovat onboarding do Arnolda. Aktuálně je pro firmy náročné se do produktu jednoduše dostat.

Proč do toho jít?

 • Budeš součástí ostříleného a přátelského 20členného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek hlav pro inspiraci a konzultaci návrhů.
 • Budeš se vídat s uživateli tak často, jak budeš potřebovat. V terénu i u nás, a to s full servisem a odbornou podporou našeho skvělého user research oddělení.
 • Pokud budeš chtít vyzkoušet nebo se naučit něco nového, budeš mít naši plnou podporu.
 • Pozveme tě na naše pravidelné snídaně, a dáme si s tebou rádi večeři nebo pivo po práci. Občas vyrazíme na delší výjezd mimo Prahu.

Záleží nám na tom, co a jak děláme…

Chceme dělat UX, jak nejlíp to jde. A v LMC pro to máme super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Nechceme dělat věci jen tak od stolu. Naopak, rádi pracujeme v terénu, analyzujeme data a nezbytnou součástí designového procesu je u nás uživatelský výzkum. A přesně tohle vnímání UX potřebujeme vštípit i našemu nováčkovi - Arnoldu - a zavést do něj UX proces. Nejvíc času budeš trávit s produktovým týmem, hlavně s produkťákem Markem a techleadem Michalem. Díky úzké spolupráci s týmem budeš ovlivňovat, kam bude produkt směřovat. Produktový vývoj jedeme podle agile metodiky.

Záleží nám i na tom, s kým to děláme. A proto potřebujeme:

 • Zkušeného produktového designera, s aspoň 4 roky praxe, který má zkušenost se zaváděním UX procesu.
 • Člověka, který má rád změny. Arnold se doteď dynamicky rozvíjel a plánuje to dělat i nadále. Jako výhodu vidíme zkušenost se startupovým B2C nebo B2B produktem, ale nutné nám to nepřijde.
 • Designera, který zná návrhové vzory, umí si vytvořit knihovnu komponent a rozumí si s analytikou.
 • Empatického řečníka, který umí svůj návrh srozumitelně představit, obhájit si ho, ale zároveň i naslouchat argumentům ostatních.
 • A v neposlední řadě člověka, který je aktivní, nečeká na zadání a umí si dobře rozvrhnout práci.

Co tě u nás bude těšit?

 • Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem. A to není vůbec málo.
 • LMC roste a ty můžeš růst s ním. Vznikají nám nové týmy a nové příležitosti.
 • Pracovat můžeš kdekoliv od Aše až po Jablunkov (v tom se meze nekladou), ale za podmínky, že se pravidelně 1x týdně potkáš naživo s celým týmem.
 • Zároveň ti, pokud o to budeš zájem, umožníme až na 3 měsíce pracovat odkudkoliv v rámci EU.
 • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
 • Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz a recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?
Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" si o tom popovídat s naším šéfem UX týmu Tomášem Bartákem a teamleadyní Sašou Rožcovou.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Tomáš Barták
Tomáš Barták

Naším cílem je, aby lidé používali produkty LMC rádi a aby se při práci s nimi cítili dobře. Uživatele se snažíme co nejvíc poznat a být jim partnery v řešení jejich každodenních problémů. Přesně o to se stará tým user experience, který vedu.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Kontaktní osoba


          Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .