Přeskočit na hlavní obsah

Java developer/ka pro Teamio RED

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Do jednoho z našich produktových týmů, který vyvíjí webovou aplikaci pro hledání zaměstnanců a výběr těch nejlepších, Teamio.com, hledáme parťáka, který je v Java světě jako ryba ve vodě a nebojí se tu vodu občas rozšířit i o něco dalšího. Zrovna teď si totiž pohráváme třeba s Reactem a pokud tě přesně takovéhle rozšiřování obzorů taky baví, tak to jsi přesně náš druh Javisty! :)

Určitě oceníš dvě věci:

1) Velký prostor pro tvoji iniciativu. Nejsme banka, kde máš všechno nadiktované seshora. Naopak – věříme, že především díky tobě se věci budou posouvat dál. Kvalitní kód a architektura jsou našimi hlavními prioritami. Budeš pracovat v týmu, který má na starosti produkt Teamio.com, který je na českém trhu dobře zavedený, navíc s ambicí mezinárodního přesahu.

2) Agilní prostředí. Máme za sebou už desetiletou zkušenost s agilním vývojem, pracujeme ve scrumových nebo kanbanových produktových týmech, při vývoji klademe důraz na kvalitu a čistotu kódu.

S jakými technologiemi se budeš setkávat?

  • Předpokládáme, že v Javě se pohybuješ jako ryba ve vodě a že víš něco o aplikačních serverech (Wildfly), SQL (DB2, PostgreSQL) a objektovém návrhu. Setkáš se s frameworky Wicket a SpringBoot.
  • Výhodou je znalost Reactu, pokud React neznáš, tak si u nás můžeš rozšířit své znalosti.
  • Součástí vývoje je automatické testování aplikací (pomocí unit testů, Selenium end-to-end a akceptačních testů). Vše provozujeme na Linuxu (Ubuntu) ve virtualizovaném prostředí OpenStack. Pro verzování používáme Git.
  • Automatizujeme, co se dá, od testů po nasazování (Jenkins CI). Postupně nasazujeme Docker.
  • Vyvíjíme s využitím mnoha prostředí (vývojová, integrační, produkční), vše škálujeme a staráme se o performance, vysokou dostupnost a bezpečnost našich řešení.

A co tě u nás bude dělat šťastným?

• Prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání.
• Tvoření smysluplného a úspěšného produktu.
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Pracovat můžeš kdekoliv od Aše až po Jablunkov (v tom se meze nekladou), ale za podmínky, že se pravidelně potkáš naživo s celým týmem (alespoň 1x týdně by to chtělo).
• Zároveň ti, pokud o to budeš zájem, umožníme až na 3 měsíce pracovat odkudkoliv v rámci EU.
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám svoje "CVíčko" nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s naším šéfem vývoje pro Teamio - Petrem Lančaričem.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s Lead Engineerem Andrejem Gavurou a Java Architektem Petrem Lančaričem.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Petr Lančarič
Petr Lančarič

Jako leader třech programátorských týmů se starám o softwarový vývoj aplikace Teamio určené pro nábor kandidátů. Baví nás neustále modernizovat její softwarovou architekturu a vymýšlet, jak ji posouvat dál, aby co nejlépe sloužila HR manažerům v různě velkých firmách.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)
Kontaktní osoba
Lucie Doktorová, Employee Guidance Specialist

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .