Přeskočit na hlavní obsah

Product/UX designer pro mobilní aplikaci Teamio

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Že UX je o něčem trochu víc, než o hraní s pixely? No tak to máš naprostou pravdu a my se pod to s tebou rádi podepíšeme! Hledáme někoho přesně s touhle filosofií, kdo se připojí k týmu designérů náborové aplikace Teamio.

Co je Teamio? Teamio pomáhá s hledáním nových zaměstnanců od vystavení inzerátu, přes výběr uchazečů, pohovory až po nástup. Vede přes něj také jediná cesta, jak zadat inzeráty na Jobs.cz a Prace.cz. Dnes už jej využívá více jak 62 000 uživatelům z více jak 20 000 firem a tří států (CZ, SK & PL) a ty jim práci v Teamiu můžeš ještě zdokonalit!

Budeš patřit do týmu, který má na starost (v neposlední řadě) vývoj nové mobilní aplikace Teamio, se kterou se v následujícím roce se chystáme do app storů. Máš tak šanci být na začátku vývoje mobilní apky v týmu lidí, které jejich práce opravdu baví.

Co teď mimo jiné plánujeme a čeho by ses mohl/a účastnit?

 • Vyvíjíme mobilní aplikaci Teamio, která bude doplňovat její webovou verzi.
 • Aplikace bude dostupná pro Android i iOS.
 • Nyní rozjíždíme pilotní provoz a příští rok se chystáme do app storů.

Proč do toho jít?

 • Budeš součástí ostříleného přátelského skoro 20členného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek hlav pro inspiraci a konzultaci návrhů.
 • Pokud chceš vyzkoušet něco nového, máš naši plnou podporu.
 • Budeš mít možnost vidět se s uživateli tak často, jak budeš potřebovat, ať už v terénu, u nás nebo online, s full servisem a odbornou podporou našeho skvělého user research oddělení.
 • Budeš mít plnou podporu našich business a datových analytiků.
 • Budeš mít možnost účastnit se zajímavých zahraničních i tuzemských konferencí a workshopů.
 • Můžeš se bavit na týmových výjezdech pracovních i nepracovních.

Záleží nám na tom, co a jak děláme…

Chceme dělat UX, jak nejlíp to jde, a je fajn, že pro to máme v LMC super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu, naopak nezbytnou součástí našich designových procesů je uživatelský výzkum - rádi pracujeme v terénu a analyzujeme data. Produktový vývoj jedeme podle dual track agile metodiky. A umíme to opravdu dobře. :-)

…ale také na tom s kým to děláme

Potřebujeme UX designera/ku, který/á se dokáže vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu. Čistý a jednoduchý design je tvojí mantrou, stejně tak hezký a srozumitelný text. Nebojíš se lehčí analytiky (na odbornější věci máme specialistu). Umíš pracovat např. s Figmou, Google Analytics nebo Google Optimize. Dokážeš pro svůj nápad nadchnout nejen sám/sama sebe, ale i své kolegy. Nečekáš na zadání a umíš si dobře rozvrhnout práci.

Co tě u nás bude těšit?

 • Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo.
 • LMC roste, ty můžeš růst s ním. Vznikají nám nové týmy a nové příležitosti.
 • Samozřejmostí je home-office a flexibilní pracovní doba.
 • Zároveň ti, pokud o to budeš zájem, umožníme až na 3 měsíce pracovat odkudkoliv v rámci EU.

• Tučný kredit v Cafeterii.

 • Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Leoš Černý
Leoš Černý

S kolegy rozvíjíme Teamio a Jobote – online aplikace, díky kterým si firmy dokážou najít a vybrat dobré lidi. Pomáháme nejen v Česku, ale i ve Finsku a nově i v Polsku.

Tomáš Barták
Tomáš Barták

Naším cílem je, aby lidé používali produkty LMC rádi a aby se při práci s nimi cítili dobře. Uživatele se snažíme co nejvíc poznat a být jim partnery v řešení jejich každodenních problémů. Přesně o to se stará tým user experience, který vedu.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Kontaktní osoba


          Adam Křenek
Adam Křenek

Jako Employee Guidance Partner se v LMC starám o oddělení Technology a jsem proto vždycky tam, kde se spojují cesty mezi lidmi a technologií – ať už to je nábor nového kolegy, rozvojový kurz programování nebo vztahy v týmu. Vedle toho ještě pečuji o naši značku zaměstnavatele a vztahy s odbornými technologickými komunitami, s nimiž spolupracuji na pořádání meetupů a konferencí.

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .