Přeskočit na hlavní obsah

React/PHP Developer/ka v týmu Jobs.cz

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Atmoskop.cz, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Jobs.cz je jednou z našich nejnašlápnutějších služeb, která má backend v PHP a frontend v Reactu - právě ten by byl tvojí parketou. Jobs.cz vyvíjí celkem 3 týmy a tvým útočištěm by se stal tým Relevance, který má na starost to, aby se správné nabídky dostaly ke správným uživatelům. V týmu se potkáš s dalšími třemi vývojáři, UXákem, Produkťákem a Delivery managerem, kteří se na tebe už teď těší.

4 hlavní důvody, proč to zvážit

1. Důraz na vzdělávání - děláme výměny zkušeností mezi týmy, interní kurzy a workshopy (např. se SensioLabs - autory Symfony), kurzy soft-skills, jezdíme na zahraniční konference (SymfonyCon, PHP UK Conference).
2. Testování a code review bereme vážně - unit testy i funkční testy v Seleniu jsou pro nás samozřejmostí. Mrkni na náš testovací opensource Steward https://github.com/lmc-eu/steward.
3. Máme více než 7 let zkušeností s agilním vývojem.
4. Dej si u nás "den na zkoušku", ať nekupuješ zajíce v pytli.

Koho hledáme?

Rád pracuješ v týmu, nekoukáš jenom na svou práci, ale spolupracuješ s ostatními na společném cíli. Zajímáš se o produkt, na kterém pracuješ a chceš aktivně přinášet nápady, jak ho zlepšovat. Baví tě nejenom programovat, ale také provádět technické i business discovery. Nespokojíš se s nejsnažší cestou k řešení, ale snažíš se najít tu optimální. Sleduješ technologické trendy a přemýšlíš, jak je využít v práci. Rád se vzděláváš a sdílíš svoje znalosti s ostatními. Nejsme žádný velký korporát, takže dostaneš velkou míru samostatnosti, ale očekáváme zodpovědnost a dodržování dohod. Pracovat můžeš v podstatě odkudkoliv, ale kancelář máme v pražských Holešovicích a rádi se v ní alespoň dvakrát týdně potkáváme.

Jaké technologie budeš používat?

• JavaScript / TypeScript / ReactJS
• PHP 7.2 / Symfony 4 (testy PHPUnit)
• PostgreSQL/Doctrine (stačí základy), ActiveMQ
• Jenkins, Linux, Git
• Docker na lokálu i v produkci

Jak fungujeme?

• Automatizujeme, co se dá - od testů po nasazování (continuous integration and deployment).
• Není nám lhostejný stav na produkci - využíváme různé monitorovací nástroje (Graylog, Grafana)
• Staráme se o to, abychom nevytvářeli technologický dluh.
• Programátoři se podílejí na návrhu fungování aplikace (nehrajeme si na přesné specifikace, ale preferujeme domluvu).

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání.
• Platforma dle volby Mac / Windows / Linux
• Tvoření smysluplného a úspěšného produktu.
• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Pracovat můžeš kdekoliv od Aše až po Jablunkov (v tom se meze nekladou), ale za podmínky, že se pravidelně 2x týdně potkáš naživo s celým týmem v Praze.
• Zároveň ti, pokud o to budeš zájem, umožníme až na 3 měsíce pracovat odkudkoliv v rámci EU.
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a home-office.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat přímo se šéfem týmu. Nejdříve se potkáš s Lukášem Zemkem, který má vývoj Jobs Relevance na starosti.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Jiří Novák
Jiří Novák

Produktovým týmům pomáhám s rozvojem portálu Jobs.cz. Společnými silami se snažíme posouvat softwarovou architekturu a zároveň bojovat s technologickým dluhem. Změny nasazujeme do produkce i několikrát denně a neustále máme přehled o tom, jak si naše aplikace vedou.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)
Kontaktní osoba
Lucie Doktorová, Employee Guidance Specialist

Stránky LMC.eu používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více v našich Zásadách ochrany soukromí .