Přeskočit na hlavní obsah

Javascript (node.JS/React.JS) developer pro Techloop

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs, Prace, Seduo nebo Atmoskop, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Techloop je nový bouřlivý startupový mustang v naší produktové stáji pracovních portálů, který jde na hledání práce tak trochu odjinud. Soustředí se totiž na IT profesionály jako jsi ty, kteří jsou denně zahlceni pravidelnou dávkou nesmyslných nabídek a snaží se jim poskytnout alternativní platformu, která pro ně bude komfortní a kde se budou cítit dobře.

Techloop je na začátku své produktové cesty. Hodně se mění, přizpůsobuje, revoltuje a především nám roste před očima - stejně jako tým, který ho tvoří! No a právě teď tenhle tým potřebuje zkušenou vývojářskou ruku, která vládne javascriptem a má zálibu v backendu! :)

Jak to celé funguje?

Uchazeči si na Techloopu vytvářejí a boostují své profily, které pak díky našim algoritmům propojujeme se zajímavými a hlavně relevantními nabídkami firem. Funguje to oběma směry – i firmy u nás nabízejí své pozice a mají možnost napřímo oslovit a dohodnout spolupráci. Naše vize je jednoznačná, a to že Techloop bude do budoucna nedílnou součástí při každém rozhodování o změně práce v IT prostředí nejen v zemích střední Evropy, ale všude po Evropě :)

4 hlavní důvody, proč to zvážit

1) Podílet se na vývoji platformy, kterou bude používat do budoucna celá IT komunita, takže i Ty, tvoji kolegové nebo přátelé.
2) Dobré nápady, které dávají smysl – sem s nimi! My ti dáme prostor a volnou ruku je realizovat.
3) Testování a code review bereme vážně - unit testy i funkční testy v Seleniu jsou pro nás samozřejmostí. Mrkni na náš testovací opensource Steward https://github.com/lmc-eu/steward.
4) Důraz na vzdělávání - děláme výměny zkušeností mezi týmy, interní kurzy a workshopy (např. se SensioLabs - autory Symfony), kurzy soft-skills, jezdíme na zahraniční konference (SymfonyCon, PHP UK Conference).

S čím se budeš setkávat a jak fungujeme?

• Máme rádi open source.
• Databáze - PostgreSQL
• Backend API – node.js (GraphQL)
• Frontend - Redux-Saga (TypeScript)
• Elastic Search
• GitHub

- Pro organizaci práce používáme SCRUM a tak se s námi budeš každý den potkávat minimálně na ranním standupu. Každopádně tě nenecháme si užívat jen domova a nejméně jednou až dvakrát za měsíc si chceme užít jeden druhého a setkáváme se naživo.
- Staráme se o to, abychom nevytvářeli technologický dluh a když už vznikne, tak na jeho odstranění si vyhrazujeme část sprintu.
- Nic pro nás není tabu a chceme, aby byl každý slyšet a mohl přijít s jakýmkoli nápadem, názorem, myšlenkou. Ať už jde přímo o vývoj nebo procesy.
- Ctíme otevřenost, transparentnost a respekt. Zároveň nejsme suchaři a určitě si s námi užiješ spoustu srandy.
- Jednoznačně chceme dlouhodobou spolupráci. Ať už formou HPP nebo na IČO.

Kdo v tom jede s námi?

Produktový tým tvoří (spolu s tebou) 4 vývojáři, produkťák a UXák. V týmu jsme si všichni rovni a je tu prostor pro realizaci každé užitečné myšlenky. Určitě budeš komunikovat také s vývojáři z ostatních týmů v LMC a tak můžeš nahlédnout pod pokličku produktů jako třeba Jobs.cz nebo Seduo.cz. U nás ve firmě platí, že se můžeš vývojáře z kteréhokoliv produktu zeptat na radu a určitě ti rád odpoví. Jsme jedna velká komunita na Slacku, kde se nemusíš bát napsat o pomoc.

Koho hledáme?

Rád pracuješ v týmu, nekoukáš jenom na svou práci, ale spolupracuješ s ostatními na společném cíli. Zajímáš se o produkt, na kterém pracuješ a chceš aktivně přinášet nápady, jak ho zlepšovat. Baví tě nejenom programovat, ale také provádět technické i business discovery. Nespokojíš se s nejsnažší cestou k řešení, ale snažíš se najít tu optimální. Sleduješ technologické trendy a přemýšlíš, jak je využít v práci. Rád se vzděláváš a sdílíš svoje znalosti s ostatními. Nejsme žádný velký korporát, takže dostaneš velkou míru samostatnosti, ale očekáváme zodpovědnost a dodržování dohod. Pracovat můžeš v podstatě odkudkoliv, ale párkrát do roka se sejdeme všichni.

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

• Prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání.
• Tvoření smysluplného produktu, který pomáhá lidem a to není vůbec málo.
• Pracovat můžeš kdekoliv od Aše až po Jablunkov (v tom se meze nekladou), ale za podmínky, že se pravidelně potkáš naživo s celým týmem.

Pokud budeme spolupracovat na pracovní poměr, tak tě nemine ještě:

• Týden dovolené navíc. Plus k tomu dalších 5 volných dní "Volňásků" na cokoliv, 1 den na Dobrovolnictví a Narozeninový den. Tedy více než 6 týdnů volna v roce. To už je fajn, ne. :-)
• Zároveň ti, pokud o to budeš zájem, umožníme až na 3 měsíce pracovat odkudkoliv v rámci EU.
• Tučný kredit v Cafeterii.
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" (zatím online) si o tom popovídat s šéfem vývojářského týmu Radovanem Otrubou.

S kým budeš pracovat?

Ondřej Mysliveček
Ondřej Mysliveček

Drtivá většina našeho byznysu stojí na technologiích. A právě ty se svým týmem krotím, aby naše služby přinášely to, co uživatelům slibujeme. A nejlépe i něco navíc.

Jiří Vomáčka
Jiří Vomáčka

Vedu tým vývojářů a delivery managerů. Vyvíjíme kvalitní, bezpečné a výkonné aplikace podle principů agilního vývoje tak, aby byly co nejlepší pro zákazníky a uživatele.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)
Kontaktní osoba
Lucie Doktorová, Employee Guidance Specialist