Přeskočit na hlavní obsah

Product Manager pro robota Arnolda

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs, Prace, Seduo nebo Atmoskop, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo.

Spokojení zaměstnanci, veteráni nebo nováčci, o všechny se robot Arnold postará tak, aby to ve firmě šlapalo pěkně od podlahy.

Arnold je naše služba, kterou firmy používají pro zjišťování atmosféry, názorů a zdrojů spokojenosti nebo nespokojenosti ve firmě. Formou chatu konverzuje se zaměstnanci a pak jejich manažerům (nebo přímo vedení) dodává výsledné reporty. Konverzace probíhají na různá témata - vlastní nebo námi připravená.

V Česku už to Arnold pěkně roztočil a teď pomalu vystrkuje růžky do zahraničí. Právě proto taky potřebuje tvoji pomocnou ruku, abys mu s tím překonáváním hranic pomohl/a a on tak hezky rostl a získával nové klienty!

Produkťařina pod záštitou LMC

Robot Arnold patří spolu s Jobs.cz, Prace.cz, Atmoskop.cz, Práce za rohem, Seduo, Teamio, Jobote, Techloop a dalšími do rodiny produktů firmy LMC.

Kultura je u nás postavená na 3 pilířích - lidskosti, svobodě a radosti z práce. Promítají se úplně do všeho, a to včetně produktového vývoje.
• Chceme dělat dobré produkty dobře. I proto nám řízení produktů pomáhal nastavit sám Marty Cagan, světový guru v oblasti produktového managementu.
• Produktové týmy mají u nás silnou autonomii. V každém týmu sedí produkťák, UX designér, delivery manažer a parta vývojářů. K ruce mají markeťáka, datového analytika, výzkumníky a další podpůrné role.
• Produkty řídíme pomocí kvartálních cílů, OKRek, které si navíc produktové týmy samy stanovují.
• Jak cíle naplnit, nevymýšlíme od stolu. Místo toho běžíme v neustále se opakujícím procesu Product Discovery. Mluvíme s lidmi o jejich problémech, snažíme se vymýšlet řešení, prototypujeme, vyvracíme hypotézy, získáváme zpětnou vazbu. Pořád dokola.
• Vyvíjíme v týdenních nebo dvoutýdenních sprintech, Scrum, Kanban... Co kterému týmu vyhovuje. Hlavně dbáme na interakce a komunikaci v týmu. Snažíme se u toho myslet a nekopírovat suše žádné poučky a učebnice.
• Na každé pozici sedí člověk, který má svou práci rád, chce se v ní zlepšovat a posouvat své řemeslo dál. A to je nejvíc.

Co u nás budeš dělat

• Budeš součástí produktového týmu robota Arnolda - inovativního produktu na zjišťování názorů lidí a parťáka pro zaměstnance firmy.
• Produkťáci jsou motorem rozvoje našich produktů. Budeš určovat nejen to, co se bude vyvíjet, ale i to, co se vyvíjet nebude. A to je ještě důležitější!
• Proto musíš porozumět uživatelům, ale i číslům. Budeš v kolotoči výzkumů, testování, sbírání zpětné vazby, datových analýz a vyhodnocování výkonnostních metrik.
• Spolu s dalšími produkťáky a s business ownerem Leošem (zodpovědný za byznys výkon produktu) budeš určovat a poté naplňovat dlouhodobou produktovou strategii.
• V denno-denní rutině se budeš účastnit standupů, plánovat sprinty, prioritizovat backlog, mluvit s obchodníky nebo s customer care.
• Neboj, nebudeš na to sama/sám. Produktový vývoj je týmový sport. Parťáky ti budou například UXák Matúš, vývojáři pod vedením lead developera Michala, další kolegové v rolích vývojář, byznys analytik, user researcher atd. Opřít se budeš moct o kohokoliv, kdo pracuje v LMC.

Co bys měl(a) umět, kým bys měl(a) být:

• Pracovat můžeš kdekoliv od Aše až po Jablunkov (v tom se meze nekladou), ale počítej, že cestám do Prahy se úplně nevyhneš. I když je větší část práce online, tak se v rámci týmu chceme alespoň občas potkávat i osobně.
• Product Discovery, Dual-Track agile, OKR, Lean, MVP, Jobs to be done, SaaS... Nic z toho by pro tebe nemělo být cizím slovem.
• Pokud máš zkušenosti s řízením digitálních produktů v rolí produkťáka, boží! Blízké role jako třeba UX/Product designer, markeťák nebo klidně vývojář/ka s vášní pro produkt a spokojeného uživatele, i to se počítá. Více než počet let praxe nás zajímá chuť a „drajv“.

V LMC se můžeš těšit na:

• Dobrý pocit z práce na produktu, který opravdu pomáhá lidem. A oni ti dokonce za něj rádi poděkují. Co víc si přát?!
• LMC roste, ty můžeš růst s ním. Vznikají nám nové týmy a nové příležitosti.
• 5 týdnů dovolené a neomezené množství tzv. „Happy days“ – to jsou prakticky volňásky, které můžeš použít kdykoliv a na cokoliv (doktor, úřady, sázení stromů v lese nebo jen tak, protože se udělá venku hezky).
• Kredit v Cafeterii plus stravenkový paušál, ale to už je de facto standard.
• Notebook (Lenovo, MacBook), telefon a k němu až 100GB dat (pokud je teda využiješ).
• Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.

Pojď s námi dělat ty produkty pořádně! :-)

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a "pojď" (zatím online) si o tom popovídat s Business ownerem Arnolda Leošem Černým a šéfem našich produkťáků Mírou Žebrákem.

S kým budeš pracovat?

Alfred Simuna
Alfred Simuna

Chceme, aby naše produkty pomáhaly lidem – u nás i v zahraničí. Investujeme proto do rozvoje těch stávajících a zároveň pořádně šlapeme do inovací – nových produktů.

Leoš Černý
Leoš Černý

S kolegy rozvíjíme Teamio a Jobote – online aplikace, díky kterým si firmy dokážou najít a vybrat dobré lidi. Pomáháme nejen v Česku, ale i ve Finsku a nově i v Polsku.

Miroslav Žebrák
Miroslav Žebrák

Product manageři v LMC jsou vždy na straně uživatelů. Stojíme za špičkovými produkty navrženými tak, aby našim klientům přinášely co největší užitek a jejich používání pro ně bylo co nejpříjemnější. Těší nás, když zákazníci zůstávají našim produktům věrní.

Informace o pozici

Místo pracoviště Praha-Holešovice, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (pokročilá), Čeština (pokročilá)

Kontaktní osoba


                    Dagmar Šimonová
Dagmar Šimonová

Nábor je pro mě takový namlouvací tanec, z něhož může vzniknout mezi zaměstnancem a firmou dlouhodobý a pevný vztah. Společně s manažery se snažím do týmu produkťáků, uxáků, marketérů, analytiků, výzkumníků nebo finančníků najít lidi, kteří jsou nejen vynikajícími odborníky, ale s nimiž si kulturně i lidsky sedneme. Na to klademe velký důraz. Těším se, až se setkáme.